okular_djvu - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Volume
lt: Tomas

en: Type of document
lt: Dokumento tipas

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Component Files
lt: Komponentų failai

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
lt: Vieno puslapio

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
lt: Sugrupuotas

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
lt: Netiesioginis

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
lt: Sugrupuotas (senas)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
lt: Suindeksuotas (senas)
