okular_fictionbook - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
lv: Dokuments nav derīgs FictionBook

en: Unable to open document: %1
lv: Neizdevās atvērt dokumentu: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
lv: Dokuments nav derīgs ZIP arhīvs

en: Invalid document structure (main directory is missing)
lv: Nederīga dokumenta struktūra (trūkst galvenās mapes)

en: No content found in the document
lv: Dokumentā netika atrasts saturs

en: Invalid XML document: %1
lv: Nederīgs XML dokuments: %1
