okular_djvu - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Editor
lv: Redaktors

en: Publisher
lv: Publicētājs

en: Volume
lv: Sējums

en: Type of document
lv: Dokumenta tips

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Component Files
lv: Komponentu datnes

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
lv: Viena lapa

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
lv: Sapakots

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
lv: Netiešs

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
lv: Sapakots (vecs)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
lv: Indeksēts (vecs)
