okular - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Certificate Viewer
lv: Sertifikāta skatītājs

en: Issued By
lv: Izdevējs

en: Common Name:
lv: Vispārīgs nosaukums:

en: EMail:
lv: E-pasts:

en: Organization:
lv: Organizācija:

en: Issued To
lv: Izdots:

en: Validity
lv: Derīgums

en: Issued On:
lv: Izdošanas datums:

en: Expires On:
lv: Derīgs līdz:

en: Fingerprints
lv: Digitālnospiedumi

en: SHA-1 Fingerprint:
lv: SHA-1 digitālnospiedums:

en: SHA-256 Fingerprint:
lv: SHA-256 digitālnospiedums:

en: Export…
lv: Eksportēt…

en: Close
lv: Aizvērt

en: Certificate File (*.cer)
lv: Sertifikāta datne (*.cer)

en: Error
lv: Kļūda

en: Could not export the certificate.
lv: Neizdevās eksportēt sertifikātu.

en: Open…
lv: Atvērt…

en: About
lv: Par

en: Password Needed
lv: Nepieciešama parole

en: Remove bookmark
lv: Noņemt grāmatzīmi

en: Bookmark this page
lv: Saglabāt lapu grāmatzīmēs

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Table of contents
lv: Satura rādītājs

en: Signatures
lv: Paraksti

en: Signature Properties
lv: Paraksta īpašības

en: Validity Status
lv: Derīguma statuss

en: Signature Validity:
lv: Paraksta derīgums:

en: Document Modifications:
lv: Dokumenta modifikācijas:

en: Additional Information
lv: Papildu informācija

en: Signed By:
lv: Parakstītājs:

en: Signing Time:
lv: Parakstīšanas laiks:

en: Reason:
lv: Iemesls:

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Document Version
lv: Dokumenta versija:

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
lv: Dokumenta revīzija %1. no %2

en: Save Signed Version…
lv: Saglabāt parakstīto versiju…

en: View Certificate…
lv: Apskatīt sertifikātu…

en: Could not save the signature.
lv: Neizdevās saglabāt parakstu.

en: Not Available
lv: Nav pieejams

en: No results found.
lv: Rezultāti nav atrasti.

en: No document open
lv: Nav atvērtu dokumentu

[ctx: in welcome screen]
en: Recent Documents
lv: Nesenie dokumenti

[ctx: in welcome screen]
en: My Documents
lv: Mani dokumenti
