okular - en to lv translation catalogue (988 entries)

en: Okular, a universal document viewer
lv: Okular, universāls dokumentu skatītājs

en: (C) 2002 Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004-2005 Enrico Ros
    (C) 2005 Piotr Szymanski
    (C) 2004-2017 Albert Astals Cid
    (C) 2006-2009 Pino Toscano
lv: (C) 2002 Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004—2005 Enrico Ros
    (C) 2005 Piotr Szymanski
    (C) 2004—2017 Albert Astals Cid
    (C) 2006—2009 Pino Toscano

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Lots of framework work, FictionBook backend and former ODT backend
lv: Daudz satvara uzlabošanas darbu, „FictionBook“ aizmugursistēma un kādreizējā ODT aizmugursistēma

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Created Okular from KPDF codebase
lv: Izveidoja „Okular“ no KPDF pirmkoda

en: KPDF developer
lv: KPDF izstrādātājs

en: Annotations artwork
lv: Anotāciju noformējums

en: Jiri Baum - NICTA
lv: Jiri Baum — NICTA

en: Table selection tool
lv: Tabulas atlasīšanas rīks

en: Annotation improvements
lv: Anotācijas uzlabojumi

en: Go to page %1
lv: Iet uz %1. lapu

en: Open external file
lv: Atvērt ārēju datni

en: Execute '%1'…
lv: Izpildīt „%1“…

en: First Page
lv: Pirmā lapa

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

en: Last Page
lv: Pēdējā lapa

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Quit
lv: Iziet

en: Start Presentation
lv: Sākt prezentāciju

en: End Presentation
lv: Beigt prezentāciju

en: Find…
lv: Meklēt…

en: Go To Page…
lv: Iet uz lapu…

en: Play sound…
lv: Atskaņot skaņu…

en: JavaScript Script
lv: „JavaScript“ skripts

en: Play movie…
lv: Atskaņot filmu…

en: Play movie
lv: Atskaņot filmu

en: Stop movie
lv: Apturēt filmu

en: Pause movie
lv: Pauzēt filmu

en: Resume movie
lv: Turpināt atskaņot filmu

en: This Okular is built without audio support
lv: Šim „Okular“ būvējumam nav skaņas atbalsta

en: Backend Selection
lv: Aizmugursistēmas izvēle

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
lv: <qt>Atrasta vairāk nekā viena aizmugursistēma MIME tipam:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Lūdzu izvēlieties, kuru izmantot:</qt>

[ctx: @info %1 is a page size]
en: Most pages are %1.
lv: Lielākā daļa lapu ir %1.

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Portrait %1
lv: Portreta %1

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Landscape %1
lv: Ainavas %1

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 × %2 in (%3)
lv: %1 × %2 collas (%3)

en: Continuing search from beginning
lv: Turpināt meklēšanu no sākuma

en: Continuing search from bottom
lv: Turpināt meklēšanu no beigām

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
lv: Neizdevās atrast spraudni, kas spētu apstrādāt padoto dokumentu.

[ctx: Unsupported action]
en: Signing not implemented for this document type
lv: Šāda tipa dokumenta parakstīšana vēl nav atbalstīta

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
lv: noņemt anotācijas

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
lv: Dokuments mēģina palaist ārēju programmu, bet jūsu drošībai „Okular“ to neatļauj.

en: No application found for opening file of mimetype %1.
lv: Nav atrasta neviena programma datnes ar %1 mime tipu atvēršanai.

en: Could not open a temporary file
lv: Neizdevās atvērt pagaidu datni

en: Print conversion failed
lv: Drukāšanas pārveide neizdevās

en: Printing process crashed
lv: Drukāšanas process avarēja

en: Printing process could not start
lv: Drukāšanas procesu neizdevās palaist

en: Printing to file failed
lv: Drukāšana uz datni neizdevās

en: Printer was in invalid state
lv: Printeris atradās neatļautā stāvoklī

en: Unable to find file to print
lv: Neizdevās atrast drukājamo datni

en: There was no file to print
lv: Nebija datnes, ko drukāt

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
lv: Neizdevās atrast piemērotu bināro datni drukāšanai. Pārliecinieties, ka CUPS lpr binārā datne ir pieejama

en: The page print size is invalid
lv: Nederīgs lapas drukas izmērs

en: Could not open '%1'. File does not exist
lv: Neizdevās atvērt „%1“. Datne nepastāv

en: Title
lv: Virsraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Description
lv: Apraksts

en: Author
lv: Autors

en: Creator
lv: Izveidotājs

en: Producer
lv: Ražotājs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Pages
lv: Lapas

en: Created
lv: Izveidots

en: Modified
lv: Mainīts

en: MIME Type
lv: MIME tips

en: Category
lv: Kategorija

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: File Path
lv: Datnes ceļš

en: File Size
lv: Datnes izmērs

en: Page Size
lv: Lapas izmērs

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
lv: pievienot anotāciju

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
lv: noņemt anotāciju

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
lv: mainīt anotācijas īpašības

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
lv: tulkot anotāciju

[ctx: Change an annotation's size]
en: adjust annotation
lv: pielāgot anotāciju

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
lv: rediģēt tekstu

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
lv: rediģēt anotācijas saturu

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
lv: rediģēt formas saturu

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
lv: rediģēt formas saraksta izvēles

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
lv: rediģēt formas kombinētā lodziņa izvēlnes

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
lv: rediģēt formas pogas stāvokļus

en: Plain &Text…
lv: Vienkāršs &teksts…

en: Print Options
lv: Drukas iespējas

en: Fit to printable area
lv: Ietilpināt drukas zonā

en: Fit to full page
lv: Ietilpināt līdz pilnai lapai

en: Scale mode:
lv: Tālummaiņas režīms:

en: Do not show this message again
lv: Turpmāk vairs nerādīt šo paziņojumu

en: Not Available
lv: Nav pieejams

[ctx: %1 is a error code]
en: Internal signing error. Please report a bug with the steps to reproduce it. Error code %1
lv: Iekšējā parakstīšanas kļūda. Lūdzu, informējiet par šo kļūdu un soļiem, kā to atkārtot. Kļūdas kods %1

[ctx: %1 is a filename with path]
en: Could not sign the document: <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās parakstīt dokumentu: <filename>%1</filename>

en: Signing cancelled by user
lv: Lietotājs atcēla parakstīšanu

en: Could not sign. Wrong passphrase
lv: Neizdevās parakstīt. Nepareiza parole

[ctx: %1 is a filename with path]
en: Could not write the signed document to <filename>%1</filename>, please ensure you have selected a folder with write permission
lv: Neizdevās <filename>%1</filename> datnē rakstīt parakstītu dokumentu. Pārliecinieties, ka norādītajā mapē jums ir rakstīšanas atļaujas.

en: Unknown signing error
lv: Nezināma parakstīšanas kļūda

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
lv: Avots: %1

en: &Default Font:
lv: &Noklusētais fonts:

en: Version
lv: Versija

en: Serial Number
lv: Sērijas numurs

en: Issuer
lv: Izdevējs

en: Issued On
lv: Izdots

en: Expires On
lv: Derīgs līdz

[ctx: The person/company that made the signature]
en: Subject
lv: Tēma

en: Public Key
lv: Publiskā atslēga

en: Key Usage
lv: Atslēgas izmantošana

en: %1 (%2 bits)
lv: %1 (%2 biti)

en: Property
lv: Īpašība

en: Value
lv: Vērtība

en: Pop-up Note
lv: Izlecoša piezīme

en: Typewriter
lv: Rakstāmmašīna

en: Inline Note
lv: Iegulta piezīme

en: Arrow with Comment
lv: Bultiņa ar komentāru

note: i18n: tag tool attribute name
en: Arrow
lv: Bulta

en: Straight Line with Comment
lv: Taisna līnija ar komentāru

en: Straight Line
lv: Taisna līnija

en: Polygon with Comment
lv: Daudzstūris ar komentāru

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Rectangle with Comment
lv: Kvadrāts ar komentāru

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Ellipse with Comment
lv: Elipse ar komentāru

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Highlight with Comment
lv: Izcelts ar komentāru

en: Highlight
lv: Izcelts

en: Squiggle with Comment
lv: Vilnītis ar komentāru

en: Squiggle
lv: Vilnītis

en: Underline with Comment
lv: Pasvītrojums ar komentāru

en: Underline
lv: Pasvītrojums

en: Strike Out with Comment
lv: Pārsvītrojums ar komentāru

en: Strike Out
lv: Pārsvītrots

en: Stamp with Comment
lv: Spiedogs ar komentāru

en: Stamp
lv: Spiedogs

en: Freehand Line with Comment
lv: Brīvas formas līnija ar komentāru

en: Freehand Line
lv: Brīvas formas līnija

en: Caret
lv: Kursors

en: File Attachment
lv: Datnes pielikums

en: Sound
lv: Skaņa

en: Movie
lv: Video

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
lv: Ekrāns

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
lv: Logdaļa

[ctx: Caption for a rich media annotation]
en: Rich Media
lv: Paplašināta multivide

en: Annotation
lv: Anotācija

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Author: %1
lv: Autors: %1

en: Where do you want to save %1?
lv: Kur vēlaties saglabāt %1?

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
lv: Neizdevās atvērt rakstīšanai „%1“. Datne netika saglabāta.

en: The signature is cryptographically valid.
lv: Paraksts ir kriptogrāfiski derīgs.

en: The signature is cryptographically invalid.
lv: Paraksts nav kriptogrāfiski derīgs.

en: Digest Mismatch occurred.
lv: Īssavilkuma nesaderība.

en: The signature CMS/PKCS7 structure is malformed.
lv: Nepareizs CMS/PKCS7 paraksta struktūras formāts.

en: The requested signature is not present in the document.
lv: Dokuments nesatur pieprasīto parakstu.

en: The signature could not be verified.
lv: Parakstu nav iespējams pārbaudīt.

en: Certificate is Trusted.
lv: Sertifikāts ir uzticams.

en: Certificate issuer isn't Trusted.
lv: Sertifikāta izdevējs nav uzticams.

en: Certificate issuer is unknown.
lv: Sertifikāta izdevējs nav zināms.

en: Certificate has been Revoked.
lv: Sertifikāts ir atsaukts.

en: Certificate has Expired.
lv: Sertifikāta derīgums ir beidzies.

en: Certificate has not yet been verified.
lv: Sertifikāts vēl nav pārbaudīts.

en: Certificate validation in progress
lv: Notiek sertifikāta pārbaude

en: Unknown issue with Certificate or corrupted data.
lv: Nezināma problēma ar sertifikātu vai bojāti dati.

en: Unknown Algorithm
lv: Nezināms algoritms

en: Unknown Type
lv: Nezināms tips

en: Digital Signature
lv: Digitālais paraksts

en: Non-Repudiation
lv: Augstas ticamības apliecinājums

en: Encrypt Keys
lv: Šifrēt atslēgas

en: Decrypt Keys
lv: Atšifrēt atslēgas

en: Key Agreement
lv: Atslēgu vienošanās

en: Sign Certificate
lv: Parakstīt sertifikātu

en: Sign CRL
lv: Parakstīt CRL

en: Encrypt Only
lv: Tikai šifrēt

en: No Usage Specified
lv: Nav norādīts lietojums

en: The document has not been modified since it was signed.
lv: Kopš parakstīšanas brīža šis dokuments nav mainīts.

en: The revision of the document that was covered by this signature has not been modified;
    however there have been subsequent changes to the document.
lv: Ar šo parakstu apstiprinātā dokumenta revīzija nav mainīta.
    Bet kopš revīzijas datuma dokumentā ir veiktas būtiskas izmaiņas.

en: The document has been modified in a way not permitted by a previous signer.
lv: Dokuments ir mainīts tā, kā to nav atļāvis iepriekšējais parakstītājs.

en: The document integrity verification could not be completed.
lv: Neizdevās veikt dokumenta integritātes apstiprināšanu.

[ctx: Digital signature]
en: This document has signature placeholder fields.
lv: Šim dokumentam ir paraksta laukumi.

en: This document is digitally signed.
lv: Šis dokuments ir digitāli parakstīts.

en: This document is digitally signed. There have been changes since last signed.
lv: Šis dokuments ir digitāli parakstīts. Kopš pēdējās parakstīšanas reizes tas ir mainīts.

en: This document is digitally signed. Some of the signatures could not be validated properly.
lv: Šis dokuments ir digitāli parakstīts. Atsevišķus tā parakstus nav iespējams droši apstiprināt.

[ctx: Digital signature]
en: Signature placeholder %1
lv: Paraksta lauks %1

en: Field: %1 on page %2
lv: Lauks: %1 %2. lapā

en: Rev. %1: Signed By %2
lv: Rev. %1: parakstīja %2

en: Signing Time: %1
lv: Parakstīšanas laiks: %1

en: Reason: %1
lv: Iemesls: %1

en: Location: %1
lv: Vieta: %1

[ctx: Digital signature type]
en: PGP Signature
lv: PGP paraksts

[ctx: Digital signature type]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: Digital signature type]
en: Signature placeholder
lv: Paraksta lauks

en: Signature Type: %1
lv: Paraksta veids: %1

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Red
lv: Sarkans

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Orange
lv: Oranžs

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Yellow
lv: Dzeltens

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Green
lv: Zaļš

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Cyan
lv: Ciāna

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Magenta
lv: Fuksīns

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: White
lv: Balts

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Gray
lv: Pelēks

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Black
lv: Melns

[ctx: @item:inlistbox]
en: Width %1
lv: Platums %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (No annotation selected)
lv: Anotācijas līnijas platums (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color (No annotation selected)
lv: Anotācijas krāsa (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (No annotation selected)
lv: Anotācijas aizpildījuma krāsa (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity (No annotation selected)
lv: Anotācijas caurspīdība (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (No annotation selected)
lv: Anotācijas fonts (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu (No annotation selected)
lv: Pievienot atlasīto anotāciju ātrās anotēšanas izvēlnei (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (No annotation selected)
lv: Ierobežot objekta formu līdz attiecībai 1:1 vai līnijas leņķi līdz 15° soļiem (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool (No annotation selected)
lv: Papildu iestatījumi pašreizējam anotāciju rīkam (nav atlasīta anotācija)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width
lv: Anotācijas līnijas platums

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (Current annotation has no line width)
lv: Anotācijas līnijas platums (atlasītajai anotācijai nav līnijas platuma)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation text color
lv: Anotācijas teksta krāsa

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation border color
lv: Anotācijas malas krāsa

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color
lv: Anotācijas krāsa

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color
lv: Anotācijas aizpildījuma krāsa

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (Current annotation has no fill color)
lv: Anotācijas aizpildījuma krāsa (atlasītajai anotācijai nav aizpildījuma krāsas)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font
lv: Anotācijas fonts

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (Current annotation has no font)
lv: Anotācijas fonts (atlasītajai anotācijai nav fonta)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain line angle to 15° steps
lv: Ierobežot līniju leņķi līdz 15° soļiem

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1
lv: Ierobežot objektu formu līdz 1:1 attiecībai

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (Not supported by current annotation)
lv: Ierobežot objekta formu līdz 1:1 attiecībai vai līnijas leņķi līdz 15° soļiem (atlasītā anotācija neatbalsta)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity
lv: Anotācijas caurspīdīgums

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu
lv: Pievienot atlasīto anotāciju ātrās anotēšanas izvēlnei

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool
lv: Atlasītā anotācijas rīka papildu iestatījumi

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Color
lv: Krāsa

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Fill Color
lv: Aizpildījuma krāsa

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Color…
lv: Pielāgota krāsa…

[ctx: @title:window]
en: Select color
lv: Izvēlies krāsu

en: &Annotations
lv: &Anotācijas

[ctx: @action:intoolbar Hide the toolbar]
en: Hide
lv: Paslēpt

[ctx: @action:intoolbar Show the builtin annotation toolbar]
en: Show more annotation tools
lv: Parādīt vairāk anotācijas rīku

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Highlighter
lv: Izcelšanas rīks

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Underline
lv: Pasvītrots

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Squiggle
lv: Vilnītis

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Strike Out
lv: Pārsvītrots

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Typewriter
lv: Rakstāmmašīna

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Inline Note
lv: Iegulta piezīme

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Popup Note
lv: Izlecoša piezīme

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Freehand Line
lv: Brīvas formas līnija

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Straight line
lv: Taisna līnija

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Arrow
lv: Bulta

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Rectangle
lv: Taisnstūris

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Ellipse
lv: Elipse

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Polygon
lv: Daudzstūris

[ctx: @action]
en: Geometrical shapes
lv: Ģeometriskas figūras

[ctx: @action]
en: Stamp
lv: Spiedogs

[ctx: @action:intoolbar Show list of quick annotation tools]
en: Quick Annotations
lv: Ātrās anotēšanas rīki

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose an annotation tool from the quick annotations
lv: Izvēlieties anotācijas rīku starp ātrās anotēšanas rīkiem

en: Quick Annotation Bar
lv: Ātras anotēšanas josla

[ctx: @action:intoolbar Add current annotation tool to the quick annotations list]
en: Add to Quick Annotations
lv: Pievienot ātrās anotēšanas izvēlnei

[ctx: @action:intoolbar When checked keep the current annotation tool active after use]
en: Keep Active
lv: Paturēt aktīvu

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the annotation tool active after use
lv: Anotēšanas rīku paturēt aktīvu pēc tā lietošanas

[ctx: @action When checked, line annotations are constrained to 15° steps, shape annotations to 1:1 ratio]
en: Constrain Ratio and Angle of Annotation Tools
lv: Anotēšanas rīku ierobežota attiecība un leņķis

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Font
lv: Fonts

[ctx: @action:intoolbar Current annotation advanced settings]
en: Annotation Settings
lv: Anotēšanas iestatījumi

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Line width
lv: Līnijas platums

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Opacity
lv: Caurspīdīgums

[ctx: Page label (number)]
en: Page %1 (%2)
lv: %1. lapa (%2)

en: Page %1
lv: %1. lapa

[ctx: Menu title]
en: Annotation | %1 Annotations
lv[0]: %1 anotācija
lv[1]: %1 anotācijas
lv[2]: %1 anotāciju

en: &Open Pop-up Note
lv: &Atvērt izlecošo piezīmi

en: Remove Bookmark
lv: Aizvākt grāmatzīmi

en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: Copy Text to Clipboard
lv: Kopēt tekstu uz starpliktuvi

en: Copy forbidden by DRM
lv: Kopēšana ir aizliegta ar DRM

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Properties
lv: Ī&pašības

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'…
lv: &Saglabāt „%1“…

en: &Appearance
lv: &Izskats

en: &General
lv: &Pamata

en: &Author:
lv: &Autors:

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Modified:
lv: Mainīts:

en: Pop-up Note Properties
lv: Uzlecošās piezīmes īpašības

en: Typewriter Properties
lv: Rakstāmmašīnas īpašības

en: Inline Note Properties
lv: Iegultās piezīmes īpašības

en: Straight Line Properties
lv: Taisnas līnijas īpašības

en: Polygon Properties
lv: Daudzstūra īpašības

en: Geometry Properties
lv: Ģeometrijas īpašības

en: Text Markup Properties
lv: Teksta iezīmes īpašības

en: Stamp Properties
lv: Spiedoga īpašības

en: Freehand Line Properties
lv: Brīvas līnijas īpašības

en: Caret Properties
lv: Kursora īpašības

en: File Attachment Properties
lv: Datnes pielikuma īpašības

en: Sound Properties
lv: Skaņas īpašības

en: Movie Properties
lv: Video īpašības

en: Annotation Properties
lv: Anotācijas īpašības

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a custom stamp symbol from file
lv: Izvēlēties pielāgotu simbolu spiedogam no datnes

[ctx: @title:window file chooser]
en: Select custom stamp symbol
lv: Izvēlēties pielāgotu simbolu spiedogam

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
lv: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Ikonu datnes (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @info]
en: Could not load the file <filename>%1</filename>
lv: Neizdevās ielādēt datni <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Invalid file
lv: Nederīga datne

en: &Color:
lv: &Krāsa:

[ctx: @label:spinbox Suffix for the opacity level, e.g. '80%']
en: %v%
lv: %v %

en: &Opacity:
lv: I&ntensitāte:

en: Icon:
lv: Ikona:

en: Comment
lv: Komentārs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Insert
lv: Ievietot

en: Key
lv: Atslēga

en: New paragraph
lv: Jauna rindkopa

en: Note
lv: Piezīme

en: Paragraph
lv: Rindkopa

en: Font:
lv: Fonts:

en: Text &color:
lv: Teksta &krāsa:

en: &Align:
lv: &Līdzināt:

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrēt

en: Right
lv: Pa labi

en: Border &width:
lv: &Malas platums:

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: As Is
lv: Kā ir

en: Confidential
lv: Konfidenciāls

en: Departmental
lv: Struktūrvienības

en: Draft
lv: Uzmetums

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Expired
lv: Izbeidzies

en: Final
lv: Pabeigts

en: For Comment
lv: Komentēšanai

en: For Public Release
lv: Publiskai izplatīšanai

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Not For Public Release
lv: Nav paredzēts publiskai izplatīšanai

en: Sold
lv: Pārdots

en: Top Secret
lv: Pilnīgi slepens

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: Information
lv: Informācija

en: Stamp symbol:
lv: Spiedoga simbols:

en: &Width:
lv: &Platums:

en: Line start:
lv: Līnijas sākums:

en: Line end:
lv: Līnijas beigas:

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Circle
lv: Aplis

en: Diamond
lv: Rombs

en: Open Arrow
lv: Atvērta bulta

en: Closed Arrow
lv: Slēgta bulta

en: None
lv: Nav

en: Butt
lv: Nogrieznis

en: Right Open Arrow
lv: Atvērta bulta pa labi

en: Right Closed Arrow
lv: Slēgta bulta pa labi

en: Slash
lv: Slīpsvītra

en: Leader line length:
lv: Palīglīnijas garums:

en: Leader line extensions length:
lv: Palīglīnijas pagarinājuma garums:

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Shape fill:
lv: Figūras aizpildījums:

en: Type:
lv: Tips:

en: Strike out
lv: Pārsvītrots

en: File attachment symbol:
lv: Datnes pielikuma simbols:

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
lv: Diagramma

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
lv: Piespraude

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
lv: Papīra saspraude

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
lv: Birka

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
lv: Datne

[ctx: Not available size]
en: N/A
lv: NP

en: No description available.
lv: Apraksts nav pieejams.

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Caret symbol:
lv: Kursora simbols:

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
lv: Nav

en: Close this note
lv: Aizvērt šo piezīmi

en: Options
lv: Iespējas

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
lv: Šī anotācija var saturēt LaTeX kodu.
    Noklikšķiniet šeit, lai to atveidotu.

en: Cannot find latex executable.
lv: Neizdevās atrast „latex“ izpildāmo programmu.

en: LaTeX rendering failed
lv: LaTeX atveidošana neizdevās

en: Cannot find dvipng executable.
lv: Neizdevās atrast „dvipng“ izpildāmo programmu.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
lv: Komandas „latex“ izpildes laikā radās kļūda.

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
lv: Komandas „dvipng“ izpildes laikā radās kļūda.

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
lv[0]: %1
    
    %2 grāmatzīme
lv[1]: %1
    
    %2 grāmatzīmes
lv[2]: %1
    
    %2 grāmatzīmju

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Show for all documents
lv: Parādīt visiem dokumentiem

en: Search…
lv: Meklēt…

en: Expand All
lv: Izvērst visu

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Go to This Bookmark
lv: Iet uz šo grāmatzīmi

en: Rename Bookmark
lv: Pārdēvēt grāmatzīmi

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
lv: Atvērt dokumentu

en: Remove all Bookmarks for this Document
lv: Noņemt visas šī dokumenta grāmatzīmes

en: Certificate Viewer
lv: Sertifikātu skatītājs

en: Export…
lv: Eksportēt…

en: General
lv: Pamata

en: Issued By
lv: Izdevējs

en: Common Name(CN)
lv: Vispārīgs nosaukums(CN)

en: EMail
lv: E-pasts

en: Organization(O)
lv: Organizācija(O)

en: Issued To
lv: Izdots priekš

en: Validity
lv: Derīgums

en: Fingerprints
lv: Digitālnospiedumi

en: SHA-1 Fingerprint
lv: SHA-1 digitālnospiedums

en: SHA-256 Fingerprint
lv: SHA-256 digitālnospiedums

en: Details
lv: Papildinformācija

en: Certificate Data:
lv: Sertifikāta dati:

en: Where do you want to save this certificate?
lv: Kur vēlaties saglabāt šo sertifikātu?

en: Certificate File (*.cer)
lv: Sertifikāta datne (*.cer)

en: Could not export the certificate
lv: Sertifikāta eksports neizdevās

[ctx: @title:menu]
en: &Color Mode
lv: &Krāsu režīms

[ctx: @action Change Colors feature toggle action]
en: Change Colors
lv: Mainīt krāsas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Normal Colors
lv: &Normālas krāsas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Invert Colors
lv: &Invertēt krāsas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Paper Color
lv: Mainīt &papīra krāsu

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Dark && Light Colors
lv: Mainīt &tumšās un gaišās krāsas

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Convert to &Black && White
lv: Pārveidot par &melnbaltu

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert &Lightness
lv: Invertēt &gaišumu

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert L&uma (sRGB Linear)
lv: Invertēt L&uma (lineārs sRGB)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert Luma (&Symmetric)
lv: Invertēt Luma (&simetrisks)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue P&ositive
lv: Nobīdīt nokrāsu &pozitīvi

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue N&egative
lv: Nobīdīt nokrāsu n&egatīvi

note: i18n: tag tool attribute name
en: Red
lv: Sarkans

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green
lv: Zaļš

note: i18n: tag tool attribute name
en: Blue
lv: Zils

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow
lv: Dzeltens

note: i18n: tag tool attribute name
en: Black
lv: Melns

note: i18n: tag tool attribute name
en: White
lv: Balts

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow Highlighter
lv: Dzeltens izcēlums

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green Highlighter
lv: Zaļa izcēlums

note: i18n: tag tool attribute name
en: Insert Text
lv: Ievietot tekstu

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Draw border around links
lv: Zīmēt rāmi ap &saitēm

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Change colors
lv: Mainīt krāsas

[ctx: @info Config dialog, accessibility page]
en: <b>Warning:</b> these options can badly affect drawing speed.
lv: <b>Brīdinājums:</b> šīs iespējas var nelāgi ietekmēt attēlošanas ātrumu.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert colors
lv: Invertēt krāsas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change paper color
lv: Mainīt papīra krāsu

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change dark & light colors
lv: Mainīt tumšās un gaišās krāsas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Convert to black & white
lv: Pārveidot par melnbaltu

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert lightness
lv: Invertēt krāsas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (sRGB linear)
lv: Invertēt „luma“ (lineārs sRGB)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (symmetric)
lv: Invertēt „luma“ (simetrisks)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue positive
lv: Nobīdīt nokrāsu pozitīvi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue negative
lv: Nobīdīt nokrāsu negatīvi

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Color mode:
lv: Krāsu režīms:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Paper color:
lv: Papīra krāsa:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Dark color:
lv: Tumša krāsa:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Light color:
lv: Gaiša krāsa:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Threshold:
lv: Slieksnis:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Contrast:
lv: Kontrasts:

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech engine:
lv: Teksta pārvēršanas runā dzinis:

[ctx: &label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech voice:
lv: Teksta pārvēršanas runā balss:

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Full Annotation Toolbar
lv: Pilna anotāciju rīkjosla

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Quick Annotation Toolbar
lv: Ātrās anotēšanas rīkjosla

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: Annotation toolbar:
lv: Anotāciju rīkjosla:

[ctx: @label:textbox Config dialog, annotations page]
en: Author:
lv: Autors:

[ctx: @info Config dialog, annotations page]
en: <b>Note:</b> the information here is used only for annotations. The information is saved in annotated documents, and so will be transmitted together with the document.
lv: <b>Piezīme</b>: šī informācija tiek izmantota tikai anotācijām. Tā tiks saglabāta anotētajā dokumentā un nodota kopā ar dokumentu.

[ctx: @label Config dialog, annotations page, heading line for Quick Annotations tool manager]
en: <h3>Quick Annotation Tools</h3>
lv: <h3>Ātrās anotēšanas rīki</h3>

[ctx: @info:whatsthis Config dialog, editor page]
en: Choose the editor you want to launch when Okular wants to open a source file.
lv: Izvēlieties redaktoru, ko palaist kad „Okular“ vēlas atvērt pirmkoda datni.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Custom Text Editor
lv: Pielāgots teksta redaktors

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Emacs client
lv: Emacs klients

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Lyx client
lv: Lyx klients

[ctx: @label:listbox Config dialog, editor page]
en: Editor:
lv: Redaktors:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
lv: <qt>Norādiet komandu, ar ko palaist pielāgotu teksta redaktoru.<br />
    Varat izmantot šādus vietturus:
    <ul>
      <li>%f — datnes nosaukums</li>
      <li>%l — parādāmā rinda datnē</li>
      <li>%c — parādāmā kolona datnē</li>
    </ul>
    Nenorādot „%f“, datnes nosaukums tiks pievienots norādītās komandas galā.

[ctx: @label:textbox Config dialog, editor page]
en: Command:
lv: Komanda:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use smooth scrolling
lv: Lietot laideno ritināšanu

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Appearance:
lv: Izskats:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show scrollbars
lv: Rādīt ritjoslas

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Link the thumbnails with the page
lv: Sasaistīt sīktēlus ar lapu

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show hints and info messages
lv: Rādīt padomus un informācijas ziņojumus

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Notify about embedded files, forms, or signatures
lv: Informēt par iegultām datnēm, formām un parakstiem

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Display document title in titlebar if available
lv: Nosaukuma joslā parādīt dokumenta nosaukumu

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display file name only
lv: Rādīt tikai datnes nosaukumu

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display full file path
lv: Rādīt pilnu ceļu uz datni

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: When not displaying document title:
lv: Kad netiek parādīts dokumenta nosaukums:

[ctx: @label:listbox Config dialog, general page]
en: Use custom background color:
lv: Lietot pielāgotu fona krāsu:

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Program features:
lv: Programmas iespējas:

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open new files in tabs
lv: Jaunas datnes atvērt cilnēs

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Switch to existing tab if file is already open
lv: Pārslēgties uz cilni, ja datne jau ir atvērta

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Obey DRM limitations
lv: Respektēt DRM ierobežojumus

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Reload document on file change
lv: Pārlādēt dokumentu ja datne izmainās

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show backend selection dialog
lv: Rādīt aizmugursistēmas izvēles lodziņu

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Right to left reading direction
lv: Lasīšanas virziens no labās uz kreiso pusi

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use file information to determine whether to open in continuous mode by default
lv: Lietot datnes informāciju, lai noteiktu, vai pēc noklusējuma atvērt nepārtrauktā režīmā

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: For files without file information, open in continuous mode by default
lv: Datņu bez datnes informācijas gadījumā pēc noklusējuma atvērt nepārtrauktā režīmā

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open in continuous mode by default
lv: Pēc noklusējuma atvērt nepārtrauktas lapu plūsmas režīmā

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: When using Browse Tool, wrap cursor at screen edges
lv: Izmantojot pārlūkošanas rīku, automātiski pārnest kursoru nākamajā rindā

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Items in recent history:
lv: Vienumi nesenajā vēsturē:

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Overview columns:
lv: Pārskata kolonnas:

[ctx: @item:spinbox Config dialog, general page, page overlap factor]
en: %v%
lv: %v %

[ctx: @info:tooltip Config dialog, general page]
en: Defines how much of the current viewing area will still be visible when pressing the Page Up/Down keys.
lv: Nosaka, cik daudz no pašreizējā skata apgabala joprojām būs redzams, nospiežot taustiņus „Page Up“/„Page Down“.

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Page Up/Down overlap:
lv: „Page Up/Page Down“ pārklāšanās:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, custom zoom factor]
en: %v%
lv: %v %

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: 100%
lv: 100 %

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Width
lv: Pilnā platumā

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Page
lv: Ietilpināt lapu

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Auto Fit
lv: Automātiski ietilpināt

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Defines the default zoom mode for files which were never opened before. For files which were opened before the previous zoom is applied.
lv: Nosaka noklusējuma tālummaiņas režīmu datnēm, kas nekad iepriekš nav atvērtas. Iepriekš atvērtām datnēm programma izmantos iepriekšējo tuvinājumu.

[ctx: label:listbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Default zoom:
lv: Noklusētais tuvinājums:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable transparency effects
lv: Ieslēgt caurspīdīguma efektus

[ctx: @label Config dialog, performance page]
en: CPU usage:
lv: CPU lietojums:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Low
lv: Zems

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Normal (default)
lv: Normāls (noklusējuma)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Aggressive
lv: Agresīvs

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Greedy
lv: Alkatīgs

[ctx: @label:listbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Memory usage:
lv: Atmiņas lietojums:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text antialias
lv: Ieslēgt teksta kropļojumnovērsi

[ctx: @title:group Config dialog, performance page]
en: Rendering options:
lv: Attēlošanas opcijas:

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable graphics antialias
lv: Ieslēgt zīmējumu kropļojumnovērsi

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text hinting
lv: Ieslēgt fontu izlīdzināšanu

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
lv: Izmanto pēc iespējas mazāk atmiņas. Neko neizmanto vēlreiz. (Sistēmām ar maz atmiņas.)

en: A good compromise between memory usage and speed gain. Preload next page and boost searches. (For systems with 2GB of memory, typically.)
lv: Labs kompromiss starp atmiņas patēriņu un ātrumu. Iepriekš ielādē nākamo lapu un paātrina meklēšanu. (Sistēmām ar apmēram 2 GB atmiņas.)

en: Keeps everything in memory. Preload next pages. Boost searches. (For systems with more than 4GB of memory.)
lv: Atmiņā patur visu. Iepriekš ielādē nākamās lapas. Paātrina meklēšanu. (Sistēmām ar vairāk nekā 4 GB atmiņas.)

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
lv: Ielādē un patur atmiņā visu. Iepriekš ielādē visas lapas. (Izmantos ne vairāk kā 50% no kopējās vai brīvās atmiņas — atkarībā no tā, kura ir lielāka.)

[ctx: @label:spinbox Advance automatically: Every n second]
en: every %v second | every %v seconds
lv[0]: katru %v sekundi
lv[1]: katras %v sekundes
lv[2]: katras %v sekundes

[ctx: @label:spinbox Config dialog, presentation page]
en: Advance automatically:
lv: Pāršķirt automātiski:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Loop after last page
lv: Pēc pēdējās lapas sākt no sākuma

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap left/right side to go back/forward
lv: Uzsist kreisajā/labajā pusē, lai ietu uz priekšu/atpakaļ

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap anywhere to go forward
lv: Uzsist jebkur, lai ietu uz priekšu

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Disabled
lv: Izslēgts

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Touch navigation:
lv: Skārienu navigācija:

[ctx: @label:chooser Config dialog, presentation page]
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Hidden after delay
lv: Noslēpt pēc laika

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always visible
lv: Vienmēr redzams

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always hidden
lv: Vienmēr noslēpts

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Mouse cursor:
lv: Peles kursors:

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show progress indicator
lv: Rādīt progresa indikatoru

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show summary page
lv: Rādīt kopsavilkuma lapu

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Instant (Never use animations)
lv: Nekavējoties (nekad neizmantot animācijas)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Replace
lv: Aizstāt

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Random transition
lv: Nejauša pāreja

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds vertical
lv: Vertikālas žalūzijas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds horizontal
lv: Horizontālas žalūzijas

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box in
lv: Kastes pāreja uz iekšpusi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box out
lv: Kastes pāreja uz ārpusi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Dissolve
lv: Pa gabaliņiem

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Fade
lv: Izgaist

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter down
lv: Ar mirdzumiem lejup

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right
lv: Ar mirdzumiem pa labi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right-down
lv: Ar mirdzumiem no labās puses un uz leju

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal in
lv: Aizvērt horizontāli

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal out
lv: Atvērt horizontāli

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical in
lv: Aizvērt vertikāli

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical out
lv: Atvērt vertikāli

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe down
lv: Noslaucīt lejup

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe right
lv: Noslaucīt pa labi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe left
lv: Noslaucīt pa kreisi

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe up
lv: Noslaucīt augšup

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Default transition:
lv: Noklusētā pāreja:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Preferred screen:
lv: Priekšroka ekrānam:

[ctx: @label Config dialog, presentation page, heading line for drawing tool manager]
en: <h3>Drawing Tools</h3>
lv: <h3>Zīmēšanas rīki</h3>

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Current Screen
lv: Aktīvais ekrāns

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Default Screen
lv: Noklusētais ekrāns

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...). %2 is the screen manufacturer name. %3 is the screen model name. %4 is the screen name like DVI-0]
en: Screen %1 (%2 %3 %4)
lv: Ekrāns %1 (%2 %3 %4)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...), hopefully not 0.]
en: Screen %1 (disconnected)
lv: Ekrāns %1 (atvienots)

en: Drawing Tool: %1
lv: Zīmēšanas rīks: %1

en: Eraser
lv: Dzēšgumija

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Type:
lv: &Tips:

en: Appearance
lv: Izskats

en: Text markup
lv: Teksta marķēšana

en: Geometrical shape
lv: Ģeometriska figūra

en: Create annotation tool
lv: Izveidot anotāciju rīku

en: Edit annotation tool
lv: Rediģēt anotāciju rīku

en: Color:
lv: Krāsa:

en: &Pen Width:
lv: &Zīmuļa platums:

[ctx: @label:spinbox Suffix for the pen width, e.g. '10 px']
en: %v px
lv: %v piks.

en: Create drawing tool
lv: Izveidot zīmēšanas rīku

en: Edit drawing tool
lv: Rediģēt zīmēšanas rīku

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
lv: Iegultās datnes

[ctx: @action:button]
en: View
lv: Skats

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @title:column]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @title:column]
en: Created
lv: Izveidots

[ctx: @title:column]
en: Modified
lv: Mainīts

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As…
lv: &Saglabāt kā…

[ctx: @action:inmenu]
en: &View…
lv: &Skats…

en: Could not load print preview part
lv: Neizdevās ielādēt drukas priekšskatījuma daļu

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: Find text]
en: F&ind:
lv: &Meklēt:

en: Text to search for
lv: Meklējamais teksts

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
lv: Nākamais

en: Jump to next match
lv: Nākamā atbilstība

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Jump to previous match
lv: Iepriekšējā atbilstība

en: Modify search behavior
lv: Mainīt meklēšanas uzvedību

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīga

en: From current page
lv: No pašreizējās lapas

en: Find as you type
lv: Meklēt rakstīšanas laikā

en: All Files (*)
lv: Visas datnes (*)

[ctx: Digital signature]
en: Signature placeholder (Click to Sign)
lv: Paraksta lauks (klikšķiniet, lai parakstītu)

en: &Sign…
lv: &Parakstīt…

en: Signature Properties
lv: Paraksta īpašības

en: Search Options
lv: Meklēšanas opcijas

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīga

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Layers
lv: Slāņi

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
lv: no

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom to 100%
lv: Tuvināt līdz 100%

en: Rotate &Right
lv: Griezt pa &labi

[ctx: Rotate right]
en: Right
lv: Pa labi

en: Rotate &Left
lv: Griezt pa &kreisi

[ctx: Rotate left]
en: Left
lv: Pa kreisi

en: Original Orientation
lv: Sākotnējā orientācija

en: &Trim View
lv: &Apcirst skatu

en: &Trim Margins
lv: Ap&cirst apmales

en: Trim To &Selection
lv: Apcirst līdz &izvēlei

en: Fit &Width
lv: Pilnā &platumā

en: Fit &Page
lv: Visa &lapa

en: &Auto Fit
lv: &Automātiski ietilpināt

en: Fit Wi&ndow to Page
lv: &Mērogot logu pret lapu

en: &View Mode
lv: &Skata režīms

[ctx: @item:inmenu]
en: &Single Page
lv: &Viena lapa

[ctx: @item:inmenu]
en: &Facing Pages
lv: &Atvērums

[ctx: @item:inmenu]
en: Facing Pages (&Center First Page)
lv: Atvērums (&centrēt pirmo lapu)

[ctx: @item:inmenu]
en: &Overview
lv: &Pārskats

en: &Continuous
lv: &Nepārtraukts

[ctx: @action page layout]
en: Use Right to Left Reading Direction
lv: Lasīšanas virziens no labās uz kreiso pusi

en: &Browse
lv: Pār&lūkot

en: &Zoom
lv: &Tuvināt/tālināt

en: Area &Selection
lv: &Zonas iezīmēšana

en: &Text Selection
lv: &Teksta iezīmēšana

en: T&able Selection
lv: T&abulu iezīmēšana

en: &Magnifier
lv: &Palielinātājs

[ctx: @action]
en: Selection Tools
lv: Iezīmēšanas rīki

en: Digitally &Sign…
lv: Digitāli &parakstīt…

en: Speak Whole Document
lv: Izrunāt visu dokumentu

en: Speak From Current Page
lv: Izrunāt no atvērtās lapas

en: Speak Current Page
lv: Izrunāt atvērto lapu

en: Stop Speaking
lv: Apturēt izrunāšanu

en: Pause/Resume Speaking
lv: Pauzēt/turpināt runāšanu

en: Scroll Up
lv: Ritināt augšup

en: Scroll Down
lv: Ritināt lejup

en: Scroll Page Up
lv: Ritināt lapu augšup

en: Scroll Page Down
lv: Ritināt lapu lejup

en: Show Forms
lv: Rādīt formas

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
lv[0]:  Ielādēts %1 lapu garš dokuments.
lv[1]:  Ielādēts %1 lapas garš dokuments.
lv[2]:  Ielādēts %1 lapu garš dokuments.

en: Copy Table Contents to Clipboard
lv: Tabulas saturu kopēt uz starpliktuvi

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
lv[0]: Teksts (%1 rakstzīme)
lv[1]: Teksts (%1 rakstzīmes)
lv[2]: Teksts (%1 rakstzīmju)

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

en: Speak Text
lv: Izrunāt tekstu

en: Image (%1 × %2 pixels)
lv: Attēls (%1 × %2 pikseļi)

en: Save to File…
lv: Saglabāt datnē…

en: Image [%1 × %2] copied to clipboard.
lv: Attēls [%1 × %2] ir iekopēts starpliktuvē.

en: Save file
lv: Saglabāt datni

en: Images (*.png *.jpeg)
lv: Attēli (*.png *.jpeg)

en: File not saved.
lv: Datne nav saglabāta.

en: Image [%1 × %2] saved to %3 file.
lv: Attēls [%1 × %2] ir saglabāts datnē „%3“.

en: Copy Text
lv: Kopēt tekstu

en: Go to '%1'
lv: Iet uz „%1“

en: Fit Width
lv: Pilnā platumā

en: Fit Page
lv: Ietilpināt lapu

en: Auto Fit
lv: Automātiski ietilpināt

en: Search for '%1' with
lv: Meklēt „%1“ ar

en: Configure Web Shortcuts…
lv: Pārvaldīt tīmekļa saīsnes…

en: Follow This Link
lv: Atvērt šo saiti

en: Play this Sound
lv: Atskaņot skaņu

en: Stop Sound
lv: Apturēt skaņu

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

en: Search for '%1' in this document
lv: Meklēt „%1“ šajā dokumentā

en: Welcome
lv: Laipni lūdzam

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
lv: Izvēlieties tālummaiņas apgabalu. Ar peles labās pogas klikšķi varat attālināt (samazināt).

en: Click to see the magnified view.
lv: Klikšķiniet, lai skatītu palielinātu skatu.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
lv: Apvelciet taisnstūri ap tekstu/grafiku, ko vēlaties nokopēt.

en: Select text
lv: Iezīmēt tekstu

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
lv: Apvelciet taisnstūri ap tabulu, tad noklikšķiniet netālu no malām, lai veiktu sadalīšanu; nospiediet „Esc“, lai notīrītu.

en: All your signing certificates are invalid. In case signing worked before, please check their validity dates.
lv: Visi jūsu parakstīšanas sertifikāti ir nederīgi. Gadījumā, ja parakstīšana agrāk strādāja, pārbaudiet derīguma datumus.

en: No valid certificates
lv: Bez derīga sertifikāta

en: Open Certificate Manager
lv: Atvērt sertifikāta pārvaldnieku

en: There are no available signing certificates.<br/>Launch Certificate Manager to import or manage certificates<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
lv: Nav pieejami parakstīšanas sertifikāti.<br/>Lai importētu vai pārvaldītu sertifikātus, ieslēdziet sertifikātu pārvaldnieku<br/>Lai iegūtu vairāk informācijas, lasiet rokasgrāmatas sadaļu <a href="%1">Digitālo parakstu pievienošana</a>

en: No certificates found
lv: Sertifikāti nav atrasti

en: There are no available signing certificates.<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
lv: Nav pieejami paraksta sertifikāti<br/>Lai iegūtu vairāk informācijas, lasiet rokasgrāmatas sadaļu <a href="%1">Digitālo parakstu pievienošana</a>

en: You have unsaved changes. Please save the document before signing it.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas. Pirms parakstīšanas dokuments ir jāsaglabā.

en: Draw a rectangle to insert the signature field
lv: Iezīmējiet četrstūri, lai ievietotu paraksta lauciņu

en: Draw a rectangle around the page area you wish to keep visible
lv: Apvelciet taisnstūri ap vietu lapā, kuru vēlaties paturēt redzamu

en: New Text Note
lv: Jauna teksta piezīme

en: Text of the new note:
lv: Jaunās piezīmes teksts:

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
lv: Parakstīja: %1
    
    Datums: %2

[ctx: @info]
en: A signature of this size may be too small to read. If you would like to create a potentially more readable signature, press <interface>Start over</interface> and draw a bigger rectangle.
lv: Šādu mazu parakstu var būt grūtības izlasīt. Ja vēlaties izveidot, iespējams, izlasāmāku parakstu, spiediet <interface>Sākt no sākuma</interface> un iezīmējiet lielāku četrstūri.

[ctx: @action:button]
en: Start Over
lv: Sākt no sākuma

[ctx: @action:button]
en: Sign
lv: Parakstīt

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Author name for the annotation:
lv: Autora vārds anotācijām:

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
lv: Iezīmējiet elipsi (klikšķiniet un velciet)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
lv: Izcelts teksts

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
lv: Zīmēt brīvas formas līniju

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
lv: Iegulta teksta anotēšana (klikšķiniet un velciet)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
lv: Ievietot izlecošu piezīmi

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
lv: Zīmēt daudzstūri (nospiediet uz pirmā punkta, lai to pabeigtu)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
lv: Zīmēt taisnstūri

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
lv: Teksts ar vilnīti

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
lv: Uzlikt spiedogu

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
lv: Zīmēt taisnu līniju

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
lv: Pārsvītrots teksts

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
lv: Pasvītrots teksts

[ctx: Annotation tool]
en: Typewriter Annotation (drag to select a zone)
lv: Rakstāmmašīnas anotēšana (klikšķiniet un velciet apgabalu)

en: Highlighter
lv: Izcelšanas rīks

en: Add favorite annotation
lv: Pievienojiet iecienītāko anotāciju

en: Custom annotation name:
lv: Pielāgotās anotācijas nosaukums:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: P&alīdzība

note: i18n: ectx: Menu (view_orientation)
en: &Orientation
lv: &Orientācija

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks) i18n: ectx: Menu (okular_bookmarks)
en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

note: i18n: ectx: ToolBar (OkularViewerToolBar)
en: Viewer Toolbar
lv: Skatītāja rīkjosla

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Annotations
lv: Anotācijas

en: This document contains annotations or form data that were saved internally by a previous Okular version. Internal storage is <b>no longer supported</b>.<br/>Please save to a file in order to move them if you want to continue to edit the document.
lv: Šis dokuments satur anotācijas vai formas lauku datus, kas ir saglabāti iekšēji ar vecāku „Okular“ versiju. Iekšējā saglabāšana <b>vairs netiek atbalstīta</b>.<br/>Ja vēlaties turpināt rediģēt šo dokumentu, saglabājiet to datnē, lai šo informāciju pārvietotu.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
lv: Šis dokuments satur iegultas datnes. <a href="okular:/embeddedfiles">Nospiediet šeit, lai tās apskatītu</a> vai ejiet uz Datne -> Iegultās datnes.

en: Signing in progress. You can adjust the position and size of the signature
lv: Notiek parakstīšana. Varat pielāgot paraksta novietojumu un izmēru

[ctx: @action:button finish the signing process]
en: Finish Signing
lv: Pabeigt parakstīšanu

[ctx: Previous page]
en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Go back to the Previous Page
lv: Iet atpakaļ uz iepriekšējo lapu

en: Moves to the previous page of the document
lv: Doties uz iepriekšējo dokumenta lapu

[ctx: Next page]
en: Next
lv: Nākamā

en: Advance to the Next Page
lv: Iet uz nākamo lapu

en: Moves to the next page of the document
lv: Doties uz nākamo dokumenta lapu

en: Beginning of the document
lv: Dokumenta sākums

en: Moves to the beginning of the document
lv: Doties uz dokumenta sākumu

en: End of the document
lv: Dokumenta beigas

en: Moves to the end of the document
lv: Doties uz dokumenta beigām

en: Rename the current bookmark
lv: Pārdēvēt pašreizējo grāmatzīmi

en: Previous Bookmark
lv: Iepriekšējā grāmatzīme

en: Go to the previous bookmark
lv: Iet uz iepriekšējo grāmatzīmi

en: Next Bookmark
lv: Nākamā grāmatzīme

en: Go to the next bookmark
lv: Iet uz nākamo grāmatzīmi

en: Configure Okular…
lv: Konfigurēt „Okular“…

en: Configure Viewer…
lv: Konfigurēt skatītāju…

en: Configure Viewer Backends…
lv: Konfigurēt skatītāja aizmugursistēmas…

en: Configure Backends…
lv: Pārvaldīt aizmugursistēmas…

en: About Backend
lv: Par aizmugursistēmu

en: Reloa&d
lv: Pārlā&dēt

en: Reload the current document from disk.
lv: Pārlādēt aktīvo dokumentu no diska.

en: Close &Find Bar
lv: Aizvērt &meklēšanas joslu

en: Page Number
lv: Lapas numurs

[ctx: @action]
en: Configure Color Modes…
lv: Pārvaldīt krāsu režīmus…

en: Select All Text on Current Page
lv: Iezīmēt visu tekstu šajā lapā

en: Show S&idebar
lv: Rādīt &sānjoslu

en: Show &Page Bar
lv: Rādīt la&pas joslu

en: Show &Signatures Panel
lv: Rādīt &parakstu paneli

en: &Embedded Files
lv: &Iegultās datnes

en: E&xport As
lv: &Eksportēt kā

en: S&hare
lv: &Kopīgot

en: P&resentation
lv: P&rezentācija

en: Open Con&taining Folder
lv: Atvērt &saturošo mapi

en: &Import PostScript as PDF…
lv: &Importēt „PostScript“ kā PDF…

en: Switch Blackscreen Mode
lv: Pārslēgt melnā ekrāna režīmu

en: Erase Drawing
lv: Dzēst zīmējumu

en: Configure Annotations…
lv: Pārvaldīt anotācijas…

en: Play/Pause Presentation
lv: Atskaņot/pauzēt prezentāciju

en: You have just modified the open document, but this kind of document can not be saved.
    Any modification will be lost once Okular is closed.
lv: Jūs izmainījāt atvērtu dokumentu, tomēr šāda veida dokumentu nav iespējams saglabāt.
    Visas veiktās modifikācijas pazudīs pēc „Okular“ aizvēršanas.

en: Document can't be saved
lv: Dokumentu nevar saglabāt

en: Could not open '%1' (%2)
lv: Neizdevās atvērt „%1“ (%2)

en: The loading of %1 has been canceled.
lv: %1 ielāde ir atcelta.

en: Could not open %1. Reason: %2
lv: Neizdevās atvērt %1. Iemesls: %2

en: Configure Viewer Backends
lv: Pārvaldīt skatītāja aizmugursistēmas

en: Configure Backends
lv: Pārvaldīt aizmugursistēmas

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
lv: Nav atrasta programma „ps2pdf“, kas „Okular“ ir vajadzīga PS datņu importam.

en: ps2pdf not found
lv: neizdevās atrast ps2pdf

en: PostScript files (%1)
lv: „PostScript“ datnes (%1)

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)…
lv: Importē PS datni kā PDF (tas var prasīt kādu laiku)…

en: Please enter the password to read the document:
lv: Ievadiet paroli, lai atvērtu šo dokumentu:

en: Incorrect password. Try again:
lv: Parole nav pareiza. Mēģiniet vēlreiz:

en: Document Password
lv: Dokumenta parole

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
lv: Šim dokumentam ir XFA formas lauki, kas šobrīd <b>nav atbalstītas</b>.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
lv: Šis dokuments satur formas. Lai ar tām darbotos, nospiediet uz pogas vai izmantojiet „Skats —> Rādīt formas“.

en: All editing and interactive features for this document are disabled. Please save a copy and reopen to edit this document.
lv: Šim dokumentam ir izslēgtas visas rediģēšanas un interaktīvās iespējas. Lai dokumentu rediģētu, saglabājiet tā kopiju un atveriet to no jauna.

en: This document wants to be shown full screen.
    Leave normal mode and enter presentation mode?
lv: Šis dokuments pieprasa, lai tiktu parādīts pilnekrāna režīmā.
    Vai tiešām vēlaties atstāt normālo režīmu un ieslēgt prezentācijas režīmu?

en: Request to Change Viewing Mode
lv: Pieprasījuma mainīt skata režīmu

en: Enter Presentation Mode
lv: Ieiet prezentācijas režīmā

en: Deny Request
lv: Noraidīt pieprasījumu

en: Could not open %1. %2
lv: Neizdevās atvērt %1. %2

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Reloading it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue reloading the file?
lv: Datne <filename>%1</filename> satur nesaglabātas izmaiņas, bet to ir izmanījusi cita programma. Tās pārlādēšana nomainīs nesaglabātās izmaiņas ar tām, ko ir veikusi cita programma.<nl/><nl/>Vai vēlaties turpināt pārlādēt datni?

en: File Changed
lv: Datne ir mainīta

en: Continue Reloading
lv: Turpināt pārlādēšanu

en: Abort Reloading
lv: Atcelt pārlādēšanu

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Closing it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue closing the file?
lv: Datne <filename>%1</filename> satur nesaglabātas izmaiņas, bet to ir izmanījusi cita programma. Tās aizvēršana nomainīs nesaglabātās izmaiņas ar tām, ko ir veikusi cita programma.<nl/><nl/>Vai vēlaties turpināt pārlādēt datni?

en: Continue Closing
lv: Turpināt aizvēršanu

en: Abort Closing
lv: Atcelt aizvēršanu

en: Do you want to save your changes to "%1" or discard them?
lv: Vai vēlaties saglabāt vai noraidīt veiktās izmaiņas datnē „%1“?

en: Close Document
lv: Aizvērt dokumentu

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
lv: Šī saite rāda uz dokumenta aizvēršanas darbību un tas nestrādā, izmantojot iegulto skatītāju.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
lv: Šī saite rāda uz programmas aizvēršanas darbību un tas nestrādā, izmantojot iegulto skatītāju.

en: Reloading the document…
lv: Pārlādē dokumentu…

en: Contents
lv: Saturs

en: Signatures
lv: Paraksti

en: Go to Page
lv: Iet uz lapu

en: &Page:
lv: &Lapa:

en: Enter the new name of the bookmark:
lv: Ievadiet grāmatzīmes jauno nosaukumu:

en: Rename this Bookmark
lv: Pārdēvēt šo grāmatzīmi

en: Remove this Bookmark
lv: Noņemt šo grāmatzīmi

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: You have chosen to save an Okular Archive without the file name ending with the '%1' extension. That is not allowed, do you want to choose a new name?
lv: Jūs izvēlējāties saglabāt „Okular“ arhīvā ar datnes nosaukumu, kas nebeidzas ar paplašinājumu „%1“. Tas nav atļauts, vai vēlaties izvēlēties jaunu nosaukumu?

en: Unsupported extension
lv: Neatbalstīts pagarinājums

[ctx: @action:button]
en: Choose New Name
lv: Izvēlieties jaunu nosaukumu

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has been modified by another program. If you save now, any changes made in the other program will be lost. Are you sure you want to continue?
lv: Datni <filename>%1</filename> ir izmainījusi citu programma. Ja tagad saglabāsiet, tad šīs citas programmas veiktās izmaiņas būs zudušas. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Save - Warning
lv: Saglabāt — brīdinājums

en: Save a Copy Elsewhere
lv: Saglabāt kopiju citur

en: The current document is protected with a password.<br />In order to save, the file needs to be reloaded. You will be asked for the password again and your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
lv: Šo dokumentu aizsargā parole.<br/>Lai to saglabātu, datne ir jāpārlādē. Jums tiks lūgts vēlreiz ievadīt paroli, kā arī būs zudusi atsaukšanas vēsture.<br/>Vai vēlaties turpināt?

en: Could not open the temporary file for saving.
lv: Neizdevās atvērt pagaidu datni saglabāšanai.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename> because that file is read-only. Try saving to another location or changing that file's permissions.
lv: Neizdevās pārrakstīt <filename>%1</filename>, jo šī datne ir tikai lasāma. Mēģiniet saglabāt citā vietā vai mainīt šīs datnes atļaujas.

en: After saving, the current document format requires the file to be reloaded. Your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
lv: Pašreizējais dokumenta formāts pieprasa datni pēc saglabāšanas pārlādēt. Jūsu atsaukšanas vēsture pazudīs.<br/>Vai vēlaties turpināt?

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
lv: Neizdevās saglabāt datni mapē „%1“. Mēģiniet saglabāt citā vietā.

en: Filled form contents
lv: Aizpildīto veidņu saturs

en: User annotations
lv: Lietotāja anotācijas

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them.
lv: Jūs grasāties saglabāt izmaiņas, tomēr pašreizējais datnes formāts neatbalsta šo elementu saglabāšanu. Izmantojiet <i>„Okular“ dokumentu arhīva</i> formātu, lai tos saglabātu.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Save as Okular document archive…
lv: Saglabāt kā „Okular“ dokumentu arhīvu…

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save the document and discard these elements.
lv: Jūs grasāties saglabāt izmaiņas, tomēr pašreizējas datnes formāts neatbalsta šo elementu saglabāšanu. Izmantojiet <i>„Okular“ dokumentu arhīva</i> formātu, lai tos saglabātu. Vai klikšķiniet <i>Turpināt</i>, lai saglabātu dokumentu un izmestu šos elementus.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save, but you will lose these elements as well as the undo/redo history.
lv: Jūs grasāties saglabāt izmaiņas, tomēr pašreizējais datnes formāts neatbalsta šo elementu saglabāšanu. Izmantojiet <i>„Okular“ dokumentu arhīva</i> formātu, lai tos saglabātu. Klikšķiniet <i>Turpināt</i>, lai dokumentu saglabātu, tomēr tādējādi zaudēsiet šos elementus, kā arī atsaukšanas darbību vēsturi.

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue losing changes
lv: Turpināt zaudēt izmaiņas

en: File could not be saved in '%1'. %2
lv: Datni neizdevās saglabāt mapē „%1“. %2

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
lv: „Okular“ neizdodas nokopēt „%1“ uz norādīto vietu.
    
    Dokuments vairs nepastāv.

en: File could not be saved in '%1'. Error: '%2'. Try to save it to another location.
lv: Datni neizdevās saglabāt mapē „%1“. Kļūda: „%2“. Mēģiniet saglabāt citā vietā.

en: Expand Whole Section
lv: Izvērst visu sadaļu

en: Collapse Whole Section
lv: Sakļaut visu sadaļu

en: Sync Thumbnail with Page
lv: Sinhronizēt sīktēlu ar lapu

en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @action:inmenu menu that contains actions to control text to speach]
en: Speak
lv: Izrunāt

[ctx: @title:window]
en: Print
lv: Drukāt

en: Printing this document is not allowed.
lv: Šī dokumenta drukāšana nav atļauta.

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
lv: Neizdevās izdrukāt dokumentu. Nezināma kļūda. Ziņojiet par to lapā bugs.kde.org

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
lv: Neizdevās izdrukāt dokumentu. Sīkāka kļūda ir „%1“. Ziņojiet par to lapā bugs.kde.org

en: Go to the place you were before
lv: Iet uz vietu, kur bijāt iepriekš

en: Go to the place you were after
lv: Iet uz vietu, kur bijāt vēlāk

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
lv: <qt><strong>Datnes kļūda!</strong> Neizdevās izveidot pagaidu datni <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
lv: <qt><strong>Datnes kļūda!</strong> Neizdevās atvērt datni <nobr><strong>%1</strong></nobr> atspiešanai. Datne netiks ielādēta.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if you do not have enough permissions to read the file. You can check ownership and permissions if you right-click on the file in the Dolphin file manager, then choose the 'Properties' option, and select 'Permissions' tab in the opened window.</qt>
lv: <qt>Šī kļūda parasti gadās, ja jums nav atļaujas nolasīt datni. Jūs varat apskatīt datnes īpašnieku un atļaujas datņupārvaldniekā „Dolphin“, klikšķinot peles labo pogu uz datnes un izvēloties „Īpašības“, bet pēc tam ejot uz cilni „Atļaujas“.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
lv: <qt><strong>Datnes kļūda!</strong> Neizdevās atspiest datni <nobr><strong>%1</strong></nobr>. Datne netiks ielādēta.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
lv: <qt>Šī kļūda parasti gadās ja datne ir bojāta. Ja vēlaties pārliecināties, mēģiniet datni atspiest, izmantojot komandrindas rīkus.</qt>

en: No Bookmarks
lv: Nav grāmatzīmju

en: There was a problem sharing the document: %1
lv: Radās kļūme, mēģinot kopīgot dokumentu: %1

en: Share
lv: Kopīgot

en: Document shared successfully
lv: Dokumenta kopīgošana veikta sekmīgi

en: You can find the shared document at: <a href="%1">%1</a>
lv: Dokumentu, kuru kopīgojāt, varat atrast: <a href="%1">%1</a>

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lv: &Iet

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (annotationToolBar)
en: Annotation Toolbar
lv: Anotāciju rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (quickAnnotationToolBar)
en: Quick Annotation Toolbar
lv: Ātrās anotēšanas rīkjosla

en: General Options
lv: Pamata opcijas

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility Reading Aids
lv: Lasīšanas palīglīdzekļi

en: Performance
lv: Veiktspēja

en: Performance Tuning
lv: Veiktspējas regulēšana

en: Configure Viewer
lv: Pārvaldīt skatītāju

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Options for Presentation Mode
lv: Prezentācijas režīma opcijas

en: Annotation Options
lv: Anotācijas īpašības

en: Editor
lv: Redaktors

en: Editor Options
lv: Redaktora opcijas

[ctx: Give the user a hint, that it enabled the option --editor-cmd together with the current value of the option.]
en: The editor was set by the command line to 
     %1 
    If you want to use the setting, start okular without the option --editor-cmd
lv: Komandrinda redaktoru iestatīja uz 
     %1 
    Ja vēlaties izmantot šos iestatījumos, sāciet „Okular“ bez parametra „--editor-cmd“

en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
lv: %1 — Prezentācija

en: Switch Screen
lv: Pārslēgt ekrānu

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
lv: %1. ekrāns

en: Exit Presentation Mode
lv: Iziet no prezentācijas režīma

en: Title: %1
lv: Nosaukums: %1

en: Pages: %1
lv: Lapas: %1

en: Click to begin
lv: Nospiediet lai sāktu

[ctx: For Presentation]
en: Pause
lv: Pauze

[ctx: For Presentation]
en: Play
lv: Atskaņot

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
lv: No prezentācijas režīma var iziet divos veidos: vai nu nospiežot ESC taustiņu, vai nospiežot uz iziešanas pogas, kas parādās, novietojot peles kursoru augšējā labajā stūrī. Tāpat varat brīvi pārslēgties starp logiem (parasti ar Alt+Tab)

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
lv: Prezentācijas laikā

en: Unknown File
lv: Nezināma datne

en: %1 Properties
lv: %1 īpašības

en: &Fonts
lv: &Fonti

en: Reading font information…
lv: Nolasa fontu informāciju…

en: &Page Sizes
lv: &Lapu izmēri

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
lv: &Izvilkt fontu

en: Type 1
lv: Tips 1

en: Type 1C
lv: Tips 1C

[ctx: OT means OpenType]
en: Type 1C (OT)
lv: Tips 1C (OT)

en: Type 3
lv: Tips 3

en: CID Type 0
lv: CID tips 0

en: CID Type 0C
lv: CID tips 0C

[ctx: OT means OpenType]
en: CID Type 0C (OT)
lv: CID tips 0C (OT)

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Embedded (subset)
lv: Iegults (apakškopa)

en: Fully embedded
lv: Pilnībā iegults

en: No
lv: Nav

en: Yes (subset)
lv: Jā (apakškopa)

en: Yes
lv: Jā

[ctx: Replacing missing font with another one]
en: %1 (substituting with %2)
lv: %1 (tiek aizvietots ar %2)

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
lv: [n/p]

en: Unknown font
lv: Nezināms fonts

en: Embedded: %1
lv: Iegults: %1

en: Name
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Tips

en: File
lv: Datne

en: Page
lv: Lapa

en: Size
lv: Izmērs

en: Revision Preview
lv: Revīzijas priekšskatījums

en: Where do you want to save this revision?
lv: Kur vēlaties saglabāt šo revīziju?

en: Could not save file %1.
lv: Neizdevās saglabāt datni „%1“.

en: Could not view revision.
lv: Neizdevās apskatīt revīziju.

en: Enter at least 3 letters to filter pages
lv: Ievadiet vismaz 3 burtus lai filtrētu lapas

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Match Phrase
lv: Precīza frāze

en: Match All Words
lv: Atrast visus vārdus

en: Match Any Word
lv: Atrast jebkuru vārdu

en: Filter Options
lv: Filtrēšanas opcijas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SelectCertificateDialog)
en: Certificates
lv: Sertifikāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select certificate to sign with:
lv: Izvēlieties sertifikātu, ar kuru parakstīt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allCertificateOption)
en: All
lv: Visi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, qesCertificates)
en: Only QES certificates
lv: Tikai QES sertifikāti

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pgpOption)
en: Only PGP keys
lv: Tiki PGP atslēgas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reasonLabel)
en: Reason:
lv: Iemesls:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, reasonInput) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, locationInput) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, backgroundInput)
en: optional
lv: pēc izvēles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lv: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgroundLabel)
en: Background:
lv: Fons:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Choose...
lv: Izvēlēties...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, recentLabel)
en: Recent backgrounds:
lv: Pēdējie foni:

en: <div align=center><h3>No annotations</h3>To create new annotations press F6 or select <i>Tools -&gt; Annotations</i> from the menu.</div>
lv: <div align=center><h3>Nav anotāciju</h3>Lai izveidotu jaunu anotāciju, spiediet F6 vai izvēlnē <i>Rīki -&gt; Anotācijas</i>.</div>

en: Group by Page
lv: Grupēt pēc lapas

en: Group by Author
lv: Grupēt pēc autora

en: Show annotations for current page only
lv: Rādīt tikai aktīvās lapas anotācijas

en: Expand all elements
lv: Izvērst visus elementus

en: Collapse all elements
lv: Sakļaut visus elementus

en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: file types in a file open dialog]
en: Images (%1)
lv: Attēli (%1)

en: Select background image
lv: Izvēlēties fona attēlu

en: Forget image
lv: Aizmirst attēlu

en: Forget all images
lv: Aizmirst visus attēlus

en: Enter password (if any) to unlock certificate: %1
lv: Ievadīt paroli (ja tāda ir), lai piekļūtu sertifikātam: %1

en: Enter certificate password
lv: Ievadiet sertifikāta paroli

en: Enter document password
lv: Ievadiet dokumenta paroli

en: Save Signed File As
lv: Parakstīto datni saglabāt kā

[ctx: Used when suggesting a new name for a digitally signed file. %1 is the old file name and %2 its extension]
en: %1_signed.%2
lv: %1_parakstīts.%2

en: Validity Status
lv: Derīguma statuss

en: Signature Validity:
lv: Paraksta derīgums:

en: Document Modifications:
lv: Dokumenta izmaiņas:

en: Additional Information
lv: Papildu informācija

en: Signed By:
lv: Parakstītājs:

en: Signing Time:
lv: Parakstīšanas laiks:

en: Document Version
lv: Dokumenta versija

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
lv: Dokumenta revīzija %1. no %2

en: View Signed Version…
lv: Aplūkot parakstīto versiju…

en: View Certificate…
lv: Aplūkot sertifikātu…

en: View in Certificate Manager
lv: Aplūkot sertifikātu pārvaldniekā

en: KDE Certificate Manager (kleopatra) not found
lv: KDE sertifikātu pārvaldnieks (kleopatra) nav atrasts

[ctx: Qualified electronic signature, see wikipedia]
en: Qualified
lv: Kvalificēts

en: Show bookmarked pages only
lv: Rādīt tikai grāmatzīmēm pievienotās lapas

[ctx: start the movie playback]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
lv: Pauze

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
lv: Apturēt

en: Videos not supported in this okular
lv: Šajā „Okular“ būvējumā video atskaņošana nav atbalstīta

en: Videos not supported in this Okular
lv: Šajā „Okular“ būvējumā video atskaņošana nav atbalstīta

en: &Add…
lv: &Pievienot…

en: &Edit…
lv: R&ediģēt…

en: &Remove
lv: &Noņemt

en: Move &Up
lv: Pārvietot &augšup

en: Move &Down
lv: Pārvietot &lejup

en: Default Drawing Tool #%1
lv: Noklusējuma zīmēšanas rīks #%1

en: There's already a tool with that name. Using a default one
lv: Rīks ar šādu nosaukumu jau pastāv. Tiek izmantots noklusējuma

en: Duplicated Name
lv: Kopēts nosaukums

en: Page of the document to be shown
lv: Parādāmā dokumenta lapa

en: Start the document in presentation mode
lv: Atvērt dokumentu prezentācijas režīmā

en: Start with print dialog
lv: Atvērta ar drukāšanas lodziņu

en: Start with print dialog and exit after printing
lv: Atvērt ar drukāšanas lodziņu un iziet pēc drukāšanas

en: "Unique instance" control
lv: „Unikālas instances“ kontrole

en: Not raise window
lv: Nepacelt logu

en: Find a string on the text
lv: Atrast virkni tekstā

en: Sets the external editor command
lv: Iestata ārējā redaktora komandu

en: Documents to open. Specify '-' to read from stdin.
lv: Atveramie dokumenti. Norādiet „-“, lai lasītu no „stdin“.

en: You cannot set the editor command in an already running okular instance. Please disable the tabs and try again. Please note, that unique is also not supported when setting the editor command at the commandline.
lv: Jūs nevarat iestatīt redaktora komandu jau atvērtā „Okular“ instancē. Izslēdziet cilnes un mēģiniet vēlreiz. Ievērojiet, ka „unique“ netiek atbalstīts arī tad, ja redaktora komandu iestatiet komandrindā.

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
lv: Kļūda: Nevar atvērt vairāk par vienu dokumentu, izmantojot slēdzi „--unique“

en: Error: Can't open more than one document with the --presentation switch
lv: Kļūda: Nevar atvērt vairāk par vienu dokumentu, izmantojot slēdzi „--presentation“

en: Error: Can't open more than one document with the --print switch
lv: Kļūda: Nevar atvērt vairāk par vienu dokumentu, izmantojot slēdzi „--print“

en: Error: Can't open more than one document with the --page switch
lv: Kļūda: Nevar atvērt vairāk par vienu dokumentu, izmantojot slēdzi „--page“

en: Error: Can't open more than one document with the --find switch
lv: Kļūda: Nevar atvērt vairāk par vienu dokumentu, izmantojot slēdzi „--find“

en: Unable to find the Okular component: %1
lv: Neizdevās atrast „Okular“ komponentu: %1

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
lv: Jau ir ieslēgta unikāla „Okular“ instance. Šī instance nebūs unikāla.

en: Unable to find the Okular component.
lv: Neizdevās atrast „Okular“ komponentu.

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
lv: Nospiediet, lai atvērtu datni
    Nospiediet un paturiet, lai atvērtu nesen lietotu datni

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
lv: <b>Nospiediet</b>, lai atvērtu datni, vai <b>Nospiediet un paturiet</b>, lai izvēlētos nesen lietotu datni

en: Next Tab
lv: Nākamā cilne

en: Previous Tab
lv: Iepriekšējā cilne

en: Undo close tab
lv: Atsaukt cilnes aizvēršanu

en: Lock Sidebar
lv: Slēgt sānjoslu

en: All files (*)
lv: Visas datnes (*)

en: All supported files (%1)
lv: Visas atbalstītās datnes (%1)

en: Open Document
lv: Atvērt dokumentu

en: Confirm Close
lv: Apstiprināt aizvēršanu

en: Close Tabs
lv: Aizvērt cilnes

en: You are about to close %1 tabs. Are you sure you want to continue?
lv: Tiks aizvērtas %1 cilnes. Vai tiešām vēlaties turpināt?

en: Warn me when I attempt to close multiple tabs
lv: Brīdināt, kad mēģinu aizvērt vairākas cilnes

en: &Copy Path
lv: &Kopēt ceļu

en: &Open Containing Folder
lv: &Atvērt saturošu mapi

[ctx: recent items context menu]
en: &Forget This Item
lv: &Aizmirst šo vienumu

[ctx: on welcome screen]
en: No recent documents
lv: Nav neseno dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Welcome to Okular
lv: Laipni lūgti programmā „Okular“!

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openButton)
en: Open Document...
lv: Atvērt dokumentu...

[ctx: on welcome screen]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Recent documents
lv: Nesenie dokumenti

[ctx: on welcome screen (recent document list)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, forgetAllButton)
en: Forget All
lv: Aizmirst visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, closeButton)
en: Hide welcome screen
lv: Paslēpt sveiciena ekrānu
