okular_djvu - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Editor
mk: Уредувач

en: Publisher
mk: Објавувач

en: Volume
mk: Гласност

en: Type of document
mk: Тип документ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
mk: Непознато

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
mk: Единечна страница

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
mk: Индиректен

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
mk: Индексиран (старо)
