okular_fictionbook - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
mk: Документот не е валидна FictionBook-датотека

en: Unable to open document: %1
mk: Не можам да го отворам документот: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
mk: Документот не е валидна ZIP-архива

en: Invalid document structure (main directory is missing)
mk: Невалидна структура на документот (недостасува главната папка)

en: No content found in the document
mk: Нема содржина во документот

en: Invalid XML document: %1
mk: Невалиден XML-документ: %1
