okular - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Publisher
ml: പ്രസാധകൻ

en: Volume
ml: ഒച്ച

en: Type of document
ml: രേഖയുടെ തരം

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ml: ഒറ്റ പേജ്

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ml: കെട്ടു

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ml: പരോക്ഷമായ
