okular - en to ml translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
ml: നേർത്ത വരികൾ വർദ്ധിപ്പിക്കുക

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
ml: ആകൃതി

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
ml: മുഴുവൻ പേജിലേക്കും വ്യാപിപ്പിക്കുക

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
ml: മുഴുവൻ പേജിലേക്കും വ്യാപിപ്പിക്കുക

en: Encrypted
ml: എൻക്രിപ്റ്റ് ചെയ്തിരിക്കുന്നു

en: Security
ml: സുരക്ഷ
