okular_djvu - en to nb translation catalogue (12 entries)

en: Editor
nb: Redaktør

en: Publisher
nb: Utgiver

en: Volume
nb: Bind

en: Type of document
nb: Type dokument

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
nb: Ukjent

en: Component Files
nb: Komponentfiler

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
nb: Ukjent

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
nb: Enkel side

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
nb: Buntet

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
nb: Indirekte

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
nb: Buntet (gammel)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
nb: Inseksert (gammel)
