okular_fictionbook - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
nb: Dokumentet er ikke en gyldig FictionBook

en: Unable to open document: %1
nb: Klarer ikke åpne dokumentet: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
nb: Dokumentet er ikke et gyldig ZIP-arkiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
nb: Ugyldig dokumentstruktur (hovedkatalog mangler)

en: No content found in the document
nb: Fant ikke noe innhold i dokumentet

en: Invalid XML document: %1
nb: Ugyldig XML-dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
nb: Oppsett for FictionBook-motor
