okular_djvu - en to nds translation catalogue (12 entries)

en: Editor
nds: Bewerker

en: Publisher
nds: Rutgever

en: Volume
nds: Sett

en: Type of document
nds: Dokment-Typ

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
nds: Nich begäng

en: Component Files
nds: Komponent-Dateien

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
nds: Nich begäng

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
nds: Enkelsiet

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
nds: Tosamenfaat

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
nds: Indirekt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
nds: Tosamenfaat (oolt)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
nds: Indizeert (oolt)
