okular_fictionbook - en to nds translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
nds: Dokment gellt nich as FictionBook

en: Unable to open document: %1
nds: Dokment "%1" lett sik nich opmaken

en: Document is not a valid ZIP archive
nds: Dokment gellt nich as ZIP-Archiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
nds: Leeg Dokmentstrukruur (Hööftorner fehlt)

en: No content found in the document
nds: Dat Dokment bargt keen Inholt

en: Invalid XML document: %1
nds: Leeg XML-Dokment: %1

en: FictionBook
nds: Fiction-Book

en: FictionBook Backend Configuration
nds: Fiction-Book-Hülpprogramminstellen
