okular_ghostview - en to nds translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
nds: Systeemschriftoorden bruken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
nds: Leggt fast, wat Ghostscript de Systeemschriftoorden bruken dörv. Wenn nich, bruukt dat bloots Schriftoorden, de na't Dokment inbett sünd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
nds: Allgemeen Instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
nds: Systeemschriftoorden &bruken

en: Ghostscript Backend Configuration
nds: Ghostscript-Hülpprogramm instellen

en: Document version
nds: Dokment-Verschoon

en: Language Level
nds: Spraakstoop
