okular - en to ne translation catalogue (71 entries)

en: No application found for opening file of mimetype %1.
ne: %1 माइमप्रकारको खुला फाइलका लागि कुनै अनुप्रयोग फेला परेन ।

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Creator
ne: सर्जक

en: Producer
ne: निर्माता

en: Created
ne: सिर्जित

en: Modified
ne: परिमार्जित

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जी

en: Author: %1
ne: लेखक: %1

en: Page %1
ne: पृष्ठ %1

en: &Properties
ne: गुण

en: Remove Bookmark
ne: पुस्तकचिनो हटाउनुहोस्

en: General
ne: साधारण

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
ne: जति सक्दो कम प्रयोग गरिएको स्मृति राख्दछ । केहि पनि पुन: प्रयोग नगर्नुहोस् । (न्यून स्मृतिको प्रणालीका लागि ।)

en: &Continuous
ne: निरन्तर

en: Scroll Up
ne: माथि स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Scroll Down
ne: तल स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Copy to Clipboard
ne: क्लिपबोर्डमा प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Speak Text
ne: पाठ उच्चारण गर्नुहोस्

en: File not saved.
ne: फाइल बचत भएन ।

en: Fit Width
ne: चौडाइ ठीक गर्नुहोस्

en: Fit Page
ne: पृष्ठ ठीक पार्नुहोस्

en: Welcome
ne: स्वागतम

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
ne: जुम गरिरहेको क्षेत्र चयन गर्नुहोस् । जुम घटाउन दायाँ-क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
ne: प्रतिलिपि गर्न पाठ/ग्राफिक्स वरिपरि आयात कोर्नुहोस् ।

en: Thumbnails
ne: थम्बनेलहरू

en: Moves to the previous page of the document
ne: कागजातको अघिल्लो पृष्ठमा सर्दछ

en: Moves to the next page of the document
ne: कागजातको पछिल्लो पृष्ठमा सर्दछ

en: P&resentation
ne: प्रस्तुतिकरण

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
ne: यो लिङ्कले बन्द कागजात कार्यमा सङ्केत गर्दछ त्यसले सम्मिलित दर्शक प्रयोग गर्दा काम गर्दैन ।

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
ne: यो लिङ्कले अनुप्रयोगको अन्त्य कार्यमा सङ्केत गर्दछ जसले सम्मिलित दर्शक प्रयोग गर्दा काम गर्दैन ।

en: Reloading the document...
ne: कागजात पुन: लोडिङ हुदैछ...

en: Go to Page
ne: पृष्ठमा जानुहोस्

en: &Page:
ne: पृष्ठ:

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
ne: फाइल '%1' मा बचत हुन सकिने छैन । यसलाई अर्को स्थानमा बचत गर्ने प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Add Bookmark
ne: पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: Tools
ne: उपकरणहरू

en: Printing this document is not allowed.
ne: यो कागजातको मुद्रण अनुमति दिएको छैन ।

en: Go to the place you were before
ne: तपाईँ पहिले भएको ठाउँमा जानुहोस्

en: Go to the place you were after
ne: तपाईँ पछि भएको ठाउँमा जानुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ne: जानुहोस्

en: General Options
ne: साधारण विकल्पहरू

en: Accessibility
ne: पहुँचता

en: Performance
ne: कार्य

en: Performance Tuning
ne: टुनिङ कार्य

en: Presentation
ne: प्रस्तुतिकरण

en: Options for Presentation Mode
ne: प्रस्तुतिकरण मोडका लागि विकल्प

en: Title: %1
ne: शीर्षक: %1

en: Pages: %1
ne: पृष्ठ: %1

en: Click to begin
ne: सुरुआत गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
ne: त्यहाँ प्रस्तुतिकरण मोडबाट बाहिरिनका लागि दुई तरिकाहरू छन्, तपाईँ या त ESC कुञ्जी थिच्न सक्नुहुन्छ वा माथिल्लो-दायाँ कुनामा माउस राख्दा देखापर्ने अन्त्य बटनमा क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ । वास्तवमै तपाईँ सञ्झ्याल परिक्रमण गर्न सक्नुहुन्छ (पूर्वानिर्धारित Alt+TAB हो)

en: Unknown File
ne: अज्ञात फाइल

en: %1 Properties
ne: %1 गुण

en: Type 1
ne: प्रकार १

en: Type 1C
ne: प्रकार १C

en: Type 3
ne: प्रकार ३

en: TrueType
ne: ठीक प्रकार

en: CID Type 0
ne: सीआईडी प्रकार 0

en: CID Type 0C
ne: सीआईडी प्रकार 0C

en: CID TrueType
ne: ठीक प्रकारको सीआईडी

en: Name
ne: नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Enter at least 3 letters to filter pages
ne: फिल्टर पृष्ठमा कम्तिमा ३ अक्षरहरू प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Case Sensitive
ne: केस सम्वेदनशील

en: Match Phrase
ne: वाक्यांश मिलाउनुहोस्

en: Match All Words
ne: सबै शब्दहरू मिलाउनुहोस्

en: Match Any Word
ne: कुनै पनि शब्द मिलाउनुहोस्

en: Filter Options
ne: फिल्टर विकल्प

en: Show bookmarked pages only
ne: पुस्तकचिनो लगाइएका पृष्ठ मात्र देखाउनुहोस्

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
ne: फाइल खोल्न क्लिक गर्नुहोस्
    हालैको फाइल खोल्न क्लिक गर्नुहोस् र होल्ड गर्नुहोस्

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
ne: <b>फाइल खोल्न</b>क्लिक गर्नुहोस् वा <b>हालैको फाइल चयन गर्न</b> क्लिक गर्नुहोस् र होल्ड गर्नुहोस्
