okular_fictionbook - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
nl: Document is geen geldig FictionBook

en: Unable to open document: %1
nl: Kon dit document niet openen: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
nl: Document is geen geldig ZIP-archief

en: Invalid document structure (main directory is missing)
nl: Ongeldige documentstructuur (hoofdmap ontbreekt)

en: No content found in the document
nl: Geen inhoud gevonden in het document

en: Invalid XML document: %1
nl: Ongeldig XML-document: %1

en: FictionBook Backend Configuration
nl: Configuratie van FictionBook-backend
