okular_djvu - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Type of document
nl: Type document

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Component Files
nl: Componentbestanden

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
nl: Eén pagina

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
nl: Gebundeld

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
nl: Gebundeld (oud)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
nl: Geïndexeerd (oud)
