okular_djvu - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Editor
nn: Redaktør

en: Publisher
nn: Utgjevar

en: Volume
nn: Band

en: Type of document
nn: Dokumenttype

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
nn: Ukjend

en: Component Files
nn: Komponentfiler

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
nn: Ukjend

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
nn: Éi side

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
nn: Samling

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
nn: Indirekte

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
nn: Samling (gammal)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
nn: Indeksert (gammal)
