okular_fictionbook - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
nn: Dokumentet er ikkje eit gyldig FictionBook-dokument

en: Unable to open document: %1
nn: Klarte ikkje opna dokumentet: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
nn: Dokumentet er ikkje eit gyldig ZIP-arkiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
nn: Ugyldig dokumentstruktur (hovudmappa manglar)

en: No content found in the document
nn: Fann ingen innhald i dokumentet

en: Invalid XML document: %1
nn: Ugyldig XML-dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
nn: Oppsett av FictionBook-motoren
