okular_ghostview - en to pa translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
pa: ਪਲੇਟਫਾਰਮ ਫੋਂਟ ਵਰਤੋਂ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
pa: ਸਧਾਰਨ ਸੈਟਿੰਗਾਂ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
pa: ਪਲੇਟਫਾਰਮ ਫੋਂਟ ਵਰਤੋਂ(&U)

en: Ghostscript
pa: ਗੋਸਟ-ਸਕ੍ਰਿਪਟ

en: Ghostscript Backend Configuration
pa: ਗੋਸਟ-ਸਕ੍ਰਿਪਟ ਬੈਕ-ਐਂਡ ਸੰਰਚਨਾ

en: Document version
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਵਰਜ਼ਨ

en: Language Level
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਪੱਧਰ
