okular_poppler - en to pa translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
pa: ਨਹੀਂ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
pa: ਗੂੜ੍ਹਾ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
pa: ਸ਼ਕਲ

en: PDF Options
pa: PDF ਚੋਣਾਂ

en: Print annotations
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ ਪਰਿੰਟ ਕਰੋ

en: Force rasterization
pa: ਧੱਕੇ ਨਾਲ ਰਾਸਟਰੀਜ਼ੇਸ਼ਨ

en: Rasterize into an image before printing
pa: ਪਰਿੰਟਿੰਗ ਤੋਂ ਪਹਿਲਾਂ ਇੱਕ ਚਿੱਤਰ ਦੇ ਰੂਪ 'ਚ ਰਾਸਟਰੀਜ਼ ਕਰੋ

[ctx: PDF v. <version>]
en: PDF v. %1.%2
pa: PDF ਵਰਜ਼ਨ %1.%2

en: Format
pa: ਫਾਰਮੈਟ

en: Encrypted
pa: ਇਕ੍ਰਿਪਟਡ

en: Unencrypted
pa: ਅਣ-ਇਕ੍ਰਿਪਟਡ

en: Security
pa: ਸੁਰੱਖਿਆ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Optimized
pa: ਅਨੁਕੂਲ ਕੀਤਾ

en: PDF Backend Configuration
pa: PDF ਬੈਕਐਂਡ ਸੰਰਚਨਾ
