okular_fictionbook - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਠੀਕ FictionBook ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Unable to open document: %1
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਅਸਫ਼ਲ ਹੈ: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਇੱਕ ਠੀਕ ZIP ਅਕਾਈਵ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Invalid document structure (main directory is missing)
pa: ਗਲਤ ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਢਾਂਚਾ (ਮੁੱਖ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ ਗੁੰਮ ਹੈ)

en: No content found in the document
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਵਿੱਚ ਕੋਈ ਸਮੱਗਰੀ ਨਹੀਂ ਲੱਭੀ ਹੈ)

en: Invalid XML document: %1
pa: ਗਲਤ XML ਡੌਕੂਮੈਂਟ: %1
