okular_djvu - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Editor
pa: ਐਡੀਟਰ

en: Publisher
pa: ਪਬਲਿਸ਼ਰ

en: Volume
pa: ਵਾਲੀਅਮ

en: Type of document
pa: ਡੌਕੂਮੈਂਟ ਦੀ ਟਾਈਪ

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
pa: ਅਣਪਛਾਤੀ

en: Component Files
pa: ਭਾਗ ਫਾਇਲਾਂ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
pa: ਅਣਜਾਣ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
pa: ਇੱਕਲਾ ਸਫ਼ਾ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
pa: ਬੰਡਲ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
pa: ਅਸਿੱਧਾ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
pa: ਬੰਡਲ (ਪੁਰਾਣਾ)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
pa: ਇਨਡੈੱਕਸ (ਪੁਰਾਣਾ)
