okular_poppler - en to pl translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OverprintPreviewEnabled)
en: Enable overprint preview
pl: Włącz podgląd naddruku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
pl: Polepsz cienkie linie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
pl: Nie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
pl: Wypełnienie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
pl: Kształt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default scaling mode when printing:
pl: Domyślny tryb skalowania przy drukowaniu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
pl: Dopasuj do obszaru wydruku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
pl: Dopasuj na pełną stronę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: None; print original size
pl: Brak; wydrukuj w pierwotnym rozmiarze

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Enabling this option will allow Okular to contact 3rd-party OCSP servers to check if the certificates used for digital signing have been revoked since their creation.
pl: Zaznaczenie tego pola zezwoli Okularowi na odpytywanie serwerów OCSP stron trzecich, czy certyfikaty użyte do cyfrowego podpisu nie zostały odwołane od czasu ich utworzenia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Check revocation of digital signatures' certificates using 3rd-party servers
pl: Sprawdź odwołanie certyfikatów cyfrowych podpisów na serwerach stron trzecich

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Signature backend:
pl: Silnik podpisów:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certDBGroupBox)
en: Certificate Database
pl: Baza danych certyfikatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseDefaultCertDB)
en: Default:
pl: Domyślny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customRadioButton)
en: Custom:
pl: Własne:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certificatesGroup)
en: Available Certificates
pl: Dostępne certyfikaty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignaturesButton)
en: &Load Signatures
pl: &Wczytaj podpisy

en: PDF Options
pl: Ustawienia PDF

en: Print annotations
pl: Drukuj przypisy

en: Include annotations in the printed document
pl: Uwzględnij przypisy w drukowanym dokumencie

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
pl: Uwzględnia przypisy w drukowanym dokumencie. Możesz to wyłączyć, jeśli chcesz wydrukować oryginalny dokument bez przypisów.

en: Force rasterization
pl: Wymuś rasteryzację

en: Rasterize into an image before printing
pl: Rasteryzuj do obrazka przed drukowaniem

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
pl: Wymusza rasteryzację każdej strony do obrazka przed jego drukowaniem. Zwykle daje to trochę gorsze rezultaty, ale jest użyteczne przy pracy z dokumentami, które wyglądają na drukowane niepoprawnie.

en: Scaling mode for the printed pages
pl: Tryb skalowania dla drukowanych stron

en: Scale mode:
pl: Tryb skalowania:

[ctx: PDF v. <version>]
en: PDF v. %1.%2
pl: PDF v%1.%2

en: Encrypted
pl: Tak

en: Unencrypted
pl: Nie

en: Security
pl: Zaszyfrowany

en: Yes
pl: Tak

en: Optimized
pl: Zoptymalizowany

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
pl: Podpisany przez: %1
    
    Data: %2

en: Using Poppler %1
pl: W użyciu Poppler %1

en: Using Poppler %1
    
    Built against Poppler %2
pl: W użyciu Poppler %1
    
    Zbudowany przy użyciu Poppler %2

en: PDF Backend Configuration
pl: Ustawienia silnika PDF

en: Some errors were found in the document, Okular might not be able to show the content correctly
pl: W dokumencie natrafiono na pewne błędy, stąd Okular może nie być w stanie wyświetlić go poprawnie

[ctx: Name of the person to whom the cerficate was issued]
en: Issued to
pl: Wystawiony dla

[ctx: Certificate expiration date]
en: Expiration date
pl: Data ważności

en: You are using a Poppler library built without NSS support.
    Adding Digital Signatures isn't available for that reason
pl: Używasz biblioteki Poppler bez wbudowanej obsługi NSS.
    Z tego powodu dodawanie podpisów cyfrowych nie jest możliwe.

en: Restart needed
pl: Wymagane ponowne uruchomienie

en: You need to restart Okular after changing the NSS directory settings
pl: Po zmianie ustawień katalogu NSS, musisz uruchomić Okulara ponownie

en: Enter Password
pl: Wpisz hasło

en: Enter password to open %1:
pl: Wpisz hasło, otwierające %1:
