okular_djvu - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Editor
pl: Edytor

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Volume
pl: Tom

en: Type of document
pl: Typ dokumentu

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Component Files
pl: Pliki komponentów

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
pl: Zapakowany

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
pl: Pośredni

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
pl: Zapakowany (stary)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
pl: Zindeksowany (stary)
