okular_fictionbook - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
pl: Dokument nie jest prawidłowym dokumentem FictionBook

en: Unable to open document: %1
pl: Nie można otworzyć dokumentu: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
pl: Dokument nie jest prawidłowym archiwum ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
pl: Nieprawidłowa struktura dokumentu (brak głównego katalogu)

en: No content found in the document
pl: Nie znaleziono treści w dokumencie

en: Invalid XML document: %1
pl: Nieprawidłowy dokument XML: %1

en: FictionBook Backend Configuration
pl: Ustawienia silnika FictionBook
