okular_djvu - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Publisher
pt: Publicador

en: Type of document
pt: Tipo de documento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Component Files
pt: Ficheiros do Componente

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
pt: Desconhecido

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
pt: Página Única

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
pt: Em Grupo

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
pt: Indirecto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
pt: Em Grupo (antigo)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
pt: Indexado (antigo)
