okular_djvu - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Publisher
pt_BR: Editora

en: Type of document
pt_BR: Tipo de documento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
pt_BR: Desconhecido

en: Component Files
pt_BR: Arquivos do componente

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
pt_BR: Desconhecido

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
pt_BR: Página única

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
pt_BR: Empacotado

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
pt_BR: Indireto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
pt_BR: Empacotado (antigo)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
pt_BR: Indexado (antigo)
