okular_djvu - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Publisher
ro: Emitent

en: Volume
ro: Volum

en: Type of document
ro: Tipul documentului

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ro: Nescunoscut

en: Component Files
ro: Fișiere componente

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ro: Nescunoscut

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ro: O singură pagină

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ro: Indexat (vechi)
