okular_fictionbook - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Unable to open document: %1
ro: Imposibil de deschis documentul: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ro: Documentul nu este o arhivă ZIP validă

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ro: Structură document nevalidă (directorul principal lipsește)

en: No content found in the document
ro: Niciun conținut găsit în document

en: Invalid XML document: %1
ro: Document XML nevalid: %1
