okular_dvi - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: The DVI file does not start with the preamble.
ro: Fișierul DVI nu începe cu preambul.

en: The page %1 does not start with the BOP command.
ro: Pagina %1 nu începe cu comanda BOP.

en: Embedding %1
ro: Încorporare %1

en: Page %1: The PDF file <strong>%2</strong> could not be converted to PostScript.<br>
ro: Pagina %1: Fișierul PDF <strong>%2</strong> nu a putut fi convertit în PostScript.<br />

en: Page %1: The PostScript file <strong>%2</strong> could not be found.<br>
ro: Pagina %1: Fișierul PostScript <strong>%2</strong> nu a putut fi găsit.<br />

en: Font file not found
ro: Fișierul cu fonturi nu a fost găsit

en: File not found: 
     %1
ro: Fișierul nu a fost găsit:
     %1

en: The special command '%1' is not implemented.
ro: Comanda specială „%1” nu este implementată.

en: The character %1 is too large in file %2
ro: Caracterul %1 este prea mare în fișierul %2

en: Bad pk file (%1), too many bits
ro: Fișier pk defect (%1), prea mulți biți

en: Cannot find font %1, file %2.
ro: Imposibil de găsit fontul %1, fișierul %2.

en: Checksum mismatch for font file %1
ro: Nepotrivire sumă de verificare pentru fișierul cu fonturi %1
