okular_fictionbook - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ru: Документ не является файлом FictionBook

en: Unable to open document: %1
ru: Невозможно открыть документ: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ru: Документ не является архивом ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ru: Неверная структура документа (отсутствует основной каталог)

en: No content found in the document
ru: В документе отсутствует содержимое

en: Invalid XML document: %1
ru: Неверный документ XML: %1

en: FictionBook Backend Configuration
ru: Настройка поддержки формата FictionBook
