okular_djvu - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ru: Редактор

en: Publisher
ru: Издатель

en: Volume
ru: Том

en: Type of document
ru: Тип документа

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Component Files
ru: Файлов компонентов

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ru: Неизвестный

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ru: Одна страница

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ru: Упакованный

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ru: Непрямой

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ru: Упакованный (старый)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ru: Индексированный (старый)
