okular - en to sa translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
sa: Platform Fonts इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
sa: Ghostscript इत्यस्य मञ्चस्य फ़ॉन्ट् इत्यस्य उपयोगः अनुमतः भवेत् वा इति निर्धारयति, यदि मिथ्या केवलं दस्तावेजे निहितस्य फन्ट् इत्यस्य उपयोगः अनुमतः भविष्यति ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
sa: सामान्य सेटिंग्स्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
sa: &मञ्चस्य फ़ॉन्ट् इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

en: Ghostscript
sa: भूतस्क्रिप्ट्

en: Ghostscript Backend Configuration
sa: Ghostscript Backend विन्यासः

en: Document version
sa: दस्तावेजसंस्करणम्

en: Language Level
sa: भाषा स्तर
