okular - en to sa translation catalogue (5 entries)

en: Failed to open the document
sa: दस्तावेजं उद्घाटयितुं असफलम्

en: Failed to compile the Markdown document.
sa: Markdown दस्तावेजस्य संकलनं कर्तुं असफलम् ।

en: Enable SmartyPants formatting
sa: SmartyPants स्वरूपणं सक्षमं कुर्वन्तु

en: Markdown
sa: मार्कडाउन

en: Markdown Backend Configuration
sa: Markdown Backend विन्यासः
