okular - en to sa translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
sa: दस्तावेजं वैधं FictionBook नास्ति

en: Unable to open document: %1
sa: दस्तावेजं उद्घाटयितुं असमर्थः: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
sa: दस्तावेजं वैधं ZIP संग्रहणं नास्ति

en: Invalid document structure (main directory is missing)
sa: अमान्यदस्तावेजसंरचना (मुख्यनिर्देशिका अनुपलब्धा अस्ति)

en: No content found in the document
sa: दस्तावेजे कोऽपि सामग्रीः न प्राप्यते

en: Invalid XML document: %1
sa: अमान्य XML दस्तावेजम्: %1

en: FictionBook
sa: कथापुस्तक

en: FictionBook Backend Configuration
sa: FictionBook पृष्ठभाग विन्यास
