kpdf - en to se translation catalogue (33 entries)

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Polygon
se: Moanačiegahas

en: Left
se: Gurutbealde

en: Right
se: Olgešbealde

note: i18n: tag tool attribute name
en: Red
se: Ruoksat

note: i18n: tag tool attribute name
en: Green
se: Ruoná

note: i18n: tag tool attribute name
en: Blue
se: Alit

note: i18n: tag tool attribute name
en: Yellow
se: Fiskat

note: i18n: tag tool attribute name
en: Black
se: Čáhppat

note: i18n: tag tool attribute name
en: White
se: Vielgat

en: Eraser
se: Sihkkun

en: &Name:
se: &Namma:

en: &Type:
se: Š&ládja:

en: Color:
se: Ivdni:

en: Layers
se: Laiggahagat

en: Scroll Page Up
se: Rulle ovtta siiddu bájas guvlui

en: Scroll Page Down
se: Rulle ovtta linnjá vulos guvlui

en: Moves to the previous page of the document
se: Sirdá dokumeantta ovddit siidui

en: Moves to the next page of the document
se: Sirdá dokumeantta boahtte siidui

en: File Changed
se: Fiila rievdaduvvui

en: Close Document
se: Gidde dokumeantta

en: Go to Page
se: Mana siidui

en: Save As
se: Vurke nugo

en: Warning
se: Váruhus

en: Continue
se: Joatkke

[ctx: @title:window]
en: Print
se: Čálit

en: Share
se: Juoge

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
se: &Mana

en: &Add...
se: Lasi&t …

en: &Edit...
se: &Doaimmat …

en: &Remove
se: &Váldde eret

en: Move &Up
se: Sirdde &bajás

en: Move &Down
se: Sirdde &vulos
