okular_djvu - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Publisher
sk: Vydavateľ

en: Volume
sk: Zväzok

en: Type of document
sk: Typ dokumentu

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Component Files
sk: Súborov komponentu

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
sk: Neznámy

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
sk: Jedna stránka

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
sk: Zbalený

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
sk: Nepriamy

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
sk: Zbalený (starý)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
sk: Indexed (starý)
