okular_fictionbook - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
sk: Dokument nie je platný FictionBook

en: Unable to open document: %1
sk: Nepodarilo sa otvoriť dokument: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
sk: Dokument nie je platný ZIP archív

en: Invalid document structure (main directory is missing)
sk: Neplatná štruktúra dokumentu (chýba hlavný adresár)

en: No content found in the document
sk: Nenájdený žiadny obsah v dokumente

en: Invalid XML document: %1
sk: Neplatný XML dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
sk: Nastavenie backendu FictionBook
