okular_poppler - en to sk translation catalogue (41 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
sk: Rozšíriť tenké čiary:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
sk: Nie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
sk: Plný

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
sk: Tvar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
sk: Umiestniť do tlačiteľnej oblasti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
sk: Umiestniť na celú stranu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: None; print original size
sk: Žiadne; tlačiť pôvodnú veľkosť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Enabling this option will allow Okular to contact 3rd-party OCSP servers to check if the certificates used for digital signing have been revoked since their creation.
sk: Ak zapnete túto možnosť, Okular bude môcť kontaktovať servery OCSP tretích strán, aby skontroloval, či certifikáty použité na digitálne podpisovanie neboli od ich vytvorenia zrušené.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckOCSPServers)
en: Check revocation of digital signatures' certificates using 3rd-party servers
sk: Kontrola odvolania certifikátov digitálnych podpisov pomocou serverov tretích strán

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certDBGroupBox)
en: Certificate Database
sk: Databáza certifikátov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_UseDefaultCertDB)
en: Default:
sk: Predvolené:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customRadioButton)
en: Custom:
sk: Vlastné:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, certificatesGroup)
en: Available Certificates
sk: Dostupné certifikáty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, loadSignaturesButton)
en: &Load Signatures
sk: Načítať podpisy

en: PDF Options
sk: PDF možnosti

en: Print annotations
sk: Tlačiť anotácie

en: Include annotations in the printed document
sk: Zahrnúť anotácie vo vytlačenom dokumente

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
sk: Zahrnie anotácie vo vytlačenom dokumente. Toto môžete zakázať, ak chcete vytlačiť pôvodný neanotovaný dokument.

en: Force rasterization
sk: Vynútiť rasterizáciu

en: Rasterize into an image before printing
sk: Pred tlačou rasterizovať do obrázku

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
sk: Vynúti rasterizáciu každej strany do obrázku predtým ako sa vytlačí. Toto zvyčajne dáva o niečo horšie výsledky, ale je to užitočné pri tlači dokumentov, ktoré sa nevytlačia správne.

en: Scaling mode for the printed pages
sk: Režim škálovania pre tlačené stránky

en: Scale mode:
sk: Režim škálovania:

en: Format
sk: Formát

en: Encrypted
sk: Šifrovaný

en: Unencrypted
sk: Nešifrovaný

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Yes
sk: Áno

en: Optimized
sk: Optimalizovaný

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
sk: Podpísal: %1
    
    Dátum: %2

en: Using Poppler %1
sk: Používam Poppler %1

en: Using Poppler %1
    
    Built against Poppler %2
sk: Používam Poppler %1
    
    Skompilované s Poppler %2

en: PDF Backend Configuration
sk: Nastavenie PDF backendu

en: Some errors were found in the document, Okular might not be able to show the content correctly
sk: V dokumente sa našli chyby, Okular nemusí byť schopný správne zobraziť obsah súboru

[ctx: Name of the person to whom the cerficate was issued]
en: Issued to
sk: Vydané pre

[ctx: Certificate expiration date]
en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: You are using a Poppler library built without NSS support.
    Adding Digital Signatures isn't available for that reason
sk: Používate knižnicu Poppler vytvorenú bez podpory NSS.
    Pridávanie digitálnych podpisov preto nie je k dispozícii

en: Restart needed
sk: Potrebný reštart

en: You need to restart Okular after changing the NSS directory settings
sk: Po zmene nastavení adresára NSS musíte reštartovať Okular

en: Enter Password
sk: Zadať heslo

en: Enter password to open %1:
sk: Zadajte heslo na otvorenie %1:
