okular_ghostview - en to sl translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
sl: Uporabi sistemske pisave

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
sl: Določa, ali Ghostscript lahko uporablja sistemske pisave. V nasprotnem primeru je dovoljena samo uporaba pisav, ki so vgrajene v dokument.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
sl: &Uporabi sistemske pisave

en: Ghostscript Backend Configuration
sl: Nastavitev zaledja Ghostscript

en: Document version
sl: Različica dokumenta

en: Language Level
sl: Stopnja jezika
