okular_fictionbook - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
sr: Документ није правилан фикшнбук

en: Unable to open document: %1
sr: Не могу да отворим документ: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
sr: Документ није правилна ЗИП архива

en: Invalid document structure (main directory is missing)
sr: Неправилна структура документа (недостаје главна фасцикла)

en: No content found in the document
sr: У документу нема садржаја

en: Invalid XML document: %1
sr: Неправилан ИксМЛ документ: %1

en: FictionBook
sr: Фикшнбук

en: FictionBook Backend Configuration
sr: Постава позадине за фикшнбук
