okular_poppler - en to sr translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
sr: Појачај танке линије:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
sr: не

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
sr: пуне

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
sr: уобличене

en: PDF Options
sr: Опције ПДФ‑а

en: Print annotations
sr: Штампај тумачења

en: Include annotations in the printed document
sr: Укључи тумачења у одштампани документ

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
sr: Укључује тумачења у одштампани документ. Ово можете искључити ако желите да одштампате изворни документ без тумачења.

en: Force rasterization
sr: Наметни растеризацију

en: Rasterize into an image before printing
sr: Растеризује у слику пре штампања

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
sr: Намеће растеризацију сваке странице у слику пре него што се одштампа. Ово обично даје нешто лошије резултате, али је корисно за штампање докумената који иначе изгледају неисправно одштампани.

[ctx: PDF v. <version>]
en: PDF v. %1.%2
sr: ПДФ вер. %1.%2

en: Format
sr: Формат

en: Encrypted
sr: Шифрован

en: Unencrypted
sr: Нешифрован

en: Security
sr: Безбедност

en: Yes
sr: да

en: Optimized
sr: Оптимизација

en: PDF
sr: ПДФ

en: PDF Backend Configuration
sr: Подешавање позадине за ПДФ
