okular_djvu - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Editor
sr: Уредник

en: Publisher
sr: Издавач

en: Volume
sr: Свеска

en: Type of document
sr: Врста документа

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
sr: непознато

en: Component Files
sr: Саставних фајлова

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
sr: непозната

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
sr: једнострани

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
sr: комплет

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
sr: индиректни

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
sr: комплет (стари)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
sr: индексирани (стари)
