okular_fictionbook - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
sr@ijekavianlatin: Dokument nije pravilan FictionBook

en: Unable to open document: %1
sr@ijekavianlatin: Ne mogu da otvorim dokument: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
sr@ijekavianlatin: Dokument nije pravilna ZIP arhiva

en: Invalid document structure (main directory is missing)
sr@ijekavianlatin: Nepravilna struktura dokumenta (nedostaje glavna fascikla)

en: No content found in the document
sr@ijekavianlatin: U dokumentu nema sadržaja

en: Invalid XML document: %1
sr@ijekavianlatin: Nepravilan XML dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
sr@ijekavianlatin: Postava pozadine za FictionBook
