okular_djvu - en to sr@latin translation catalogue (12 entries)

en: Editor
sr@latin: Urednik

en: Publisher
sr@latin: Izdavač

en: Volume
sr@latin: Sveska

en: Type of document
sr@latin: Vrsta dokumenta

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
sr@latin: nepoznato

en: Component Files
sr@latin: Sastavnih fajlova

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
sr@latin: nepoznata

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
sr@latin: jednostrani

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
sr@latin: komplet

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
sr@latin: indirektni

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
sr@latin: komplet (stari)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
sr@latin: indeksirani (stari)
