okular_djvu - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Editor
sv: Redaktör

en: Publisher
sv: Förlag

en: Volume
sv: Volym

en: Type of document
sv: Dokumenttyp

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
sv: Okända

en: Component Files
sv: Ingående filer

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
sv: Okänd

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
sv: Ensam sida

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
sv: Buntad

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
sv: Indirekt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
sv: Buntad (gammal)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
sv: Indexerad (gammal)
