okular_fictionbook - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
sv: Dokumentet är inte en giltig Fictionbook

en: Unable to open document: %1
sv: Kan inte öppna dokumentet: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
sv: Dokumentet är inte ett giltigt ZIP-arkiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
sv: Felaktig dokumentstruktur (huvudkatalogen saknas)

en: No content found in the document
sv: Inget innehåll hittades i dokumentet

en: Invalid XML document: %1
sv: Felaktigt XML-dokument: %1

en: FictionBook
sv: Fiction Book

en: FictionBook Backend Configuration
sv: Inställning av Fiction Book-gränssnitt
