kpdf - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Page %1
tg: Саҳифа %1

en: Bookmarks
tg: Хатчӯбҳо

en: Fit Width
tg: Ба васеъгии саҳифа

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks) i18n: ectx: Menu (okular_bookmarks)
en: &Bookmarks
tg: &Хатчӯбҳо

en: Moves to the previous page of the document
tg: Ба саҳифаи қаблии санадот мегузаронад

en: Moves to the next page of the document
tg: Ба саҳифаи навбатии санадот мегузаронад

en: Go to Page
tg: Ба саҳифа гузаштан

en: &Page:
tg: &Саҳифа:

en: No Bookmarks
tg: Ягон хатчӯб нест

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
tg: &Гузаштан

en: Title: %1
tg: Сарлавҳа: %1

en: Pages: %1
tg: Саҳифа: %1
