okular_djvu - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Editor
th: บรรณาธิการ

en: Publisher
th: ผู้พิมพ์

en: Volume
th: ฉบับที่

en: Type of document
th: ประเภทของเอกสาร

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
th: ไม่ทราบ

en: Component Files
th: แฟ้มคอมโพเนนต์

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
th: ไม่ทราบ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
th: หน้าเดี่ยว

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
th: รวมด้วยกัน

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
th: อ้อม

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
th: รวมด้วยกัน (เก่า)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
th: มีการทำดัชนี (เก่า)
